Machačkala – Liverpool 1:0 (kon.) | Neftçi Baku – Kazaň 0:1 (kon.) | Plzeň – Hapoel Tel Aviv 4:0 (kon.)
Udinese – Young Boys 2:3 (kon.) | Coimbra – Atlético 2:0 (kon.) | Marseille – Mönchengladbach 2:2 (kon.)
Fenerbahce – AEL Limassol 2:0 (kon.) | Club Bruggy – Newcastle 2:2 (kon.) | Bordeaux – Marítimo 1:0 (kon.)
Molde – FCSB 1:2 (kon.) | Kodaň – Stuttgart 0:2 (kon.) | AIK Stockholm – Eindhoven 1:0 (kon.)
Neapol – Dněpropetrovsk 4:2 (kon.) | Basilej – Fehérvár 1:0 (kon.) | Sporting – Genk 1:1 (kon.)
Partizan Bělehrad – Inter 1:3 (kon.) | Kirjat Šmona – Sparta 1:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Lyon 2:3 (kon.)
Lazio – Panathinaikos 3:0 (kon.) | Tottenham – Maribor 3:1 (kon.) | Met. Charkov – Rosenborg 3:1 (kon.)
Leverkusen – Rapid 3:0 (kon.) | Hannover – Helsingborg 3:2 (kon.) | Twente – Levante 0:0 (kon.)
Club Bruggy KV
2:2 (2:2)
Newcastle United
Čtvrtek 08.11.2012, 19:00 • Jan Breydelstadion, Bruggy • Evropská liga

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou. (20:52:23)

Dnešní utkání nabídlo celkem 4 branky, které ale všechny padly už v prvním poločase. Skóre otevřel ve 14. minutě Ivan Tričkovski, na kterého navázal o 5 minut později Jesper Jorgensen. Hosté srovnali krok během dvou minut na konci první půle, když se trefili Anita a Shola Ameobi. Druhý poločas nabídl hodně šancí, dokonce i Cabayeho břevno, žádná branka už ale nepadla.

90+2
    Jorgačević chtěl založit rychlý kontr, špatně ale míč vyhodil.

90+1
    Rohový kop pro hosty.

90
    V dnešním utkání se budou nastavovat 2 minuty.

88
    Cabaye tvrdě sestřelil Lestienneho, poté si oba hráči ještě všechno důrazně vyříkávali z očí do očí, hostující záložník nakonec viděl žlutou kartu.

87
    Rohový kop hostů.

86
    Shola Ameobi se dopustil útočného faulu.

85
    V závěru utkání se více dopředu ženou hráči Newcastlu.

83
    Poslední střídání hosté, Sammyho Ameobiho nahrazuje Amalfitano.

81
    Domácí podruhé střídají, ze hry odchází Odjidja Ofoe, kterého nahradí Lagroli.

78
    Další pokus Odjidjy Ofoeho, který je hodně při chuti, tentokrát jeho střela skončila vedle branky.