Milevsko – Tábor 3:4 (kon.) | Děčín – Klatovy 5:4 (kon.) | Řisuty – Sokolov 6:2 (kon.)
Jablonec n/N – Bílina 5:2 (kon.) | Klášterec nO – Kobra 0:6 (kon.) | Nový Jičín – Vsetín 3:6 (kon.)
Havířov – Prostějov 11:1 (kon.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 2:3 (kon.) | Přerov – Karviná (Baník) 4:1 (kon.)
Val. Meziříčí – Opava 3:4 (po pr.) | Jindř. Hradec – SHK Hodonín 3:2 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 5:1 (kon.)
Technika Brno – Břeclav 3:5 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 2:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Chotěboř 5:3 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
3:2 (0:0, 3:2, 0:0)
SHK Drtiči Hodonín
Středa 14.11.2012, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Středeční duel 14. kola svede proti sobě týmy z opačných pólů tabulky. Domácí Vajgar je s osmi body poslední a neuspokojivé výsledky donutily vedení k ráznému kroku. Trenér Miloslav Čech byl odvolán a jeho místo zaujme Ladislav Kolda, který u Vajgaru v minulosti hrál i trénoval. V duelu s Hodonínem ještě na střídačce nebude a měl by vše sledovat z ochozů hradeckého stadionu. Střídačku Vajgaru by měl vést nový asistent, brzy doufejme, že hrající asistent Luboš Voříšek.

Hodonín také měnil trenéra, ale rozhodně to nebylo kvůli špatným výsledkům. Trenér Rech si to zamířil o soutěž výš a na lavičku Hodonína se postavil Miroslav Barus, ještě loni kapitán konkurenční Břeclavi. Hodonín je k nezastavení, v Moravských Budějovicích vyhrál vysoko 11:0 a kanonáda se konala i zatím posledním utkání Drtičů. Ti sice doma inkasovali 6 gólů od Pelhřimova, ale sami se prosadili dvanáctkrát a s přehledem vyhráli.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Procházka, Maryška, Tržil, Tupý, Chmel, Hastrman, Ištvánik, Kupec, Kocar, Záhora, Mařík, Matějka, Turek, Sekera, Mazanec, Dvořák, Tomšík, Jasanský.

SHK Hodonín: Zavadil, Luner - Charvát, Smetana, Oško, Fiedler, Špok, Stejskal, Skočovský, Pokorný, Tomi, Svoboda, Šťastný, Medřický, Peš, Sajdl, Jurásek, Kuba, Popela, Kučera, Miklík.

Rozhodčí: J. Mertl - S. Mertl, T. Samuel..

Hráči už jsou na ledě, do branky Vajgaru se staví Tomáš Kubeš, do té hodonínské Petr Zavadil,

Hradecký stadion není zrovna dvakrát naplněn. Z Hodonína dorazila cca desítka příznivců.

Zatím čekáme na hlavní účinkující....na rozhodčí.

a už ich něsú.....sudí na ledě.

00:01

01:22
    Kubeš si připisuje první zákrok po dalekonosné pumelici Skočovského.

01:44
    Hradecký brejk končí ofsajdem.

03:41
    Josef Mazanec pálil z druhé vlny po akci Maříka. O fous minul branku. Hodonín vyhazuje na icing.

05:36
    Oba týmy se jakoby zatím jen oťukávají. Marek Dvořák nyní v ofsajdu.

06:30
    Mařík se tlačil do bekendového zakončení. Matějka poté ve slibné šanci z mezikruží minul.

07:09
    Puk na hodonínské střídačce.

08:35
    Icing Hodonína.

08:59
    Stejskal v dobré pozici minul, resp. jeho teč minula branku.

09:17
    Petr Peš dostal deset minut osobního trestu, když u sudích reklamoval jeden z jejich verdiktů.

09:58
    Vysoká hůl Eddieho Turka.

10:02
    Chmel vyhazuje.

10:19
    Sajdl z jízdy pálil do náruče brankáře Vajgaru.

11:03
    Juráskovi sebral Kubeš z hole kotouč při velmi slušné šanci.

11:38
    Sekera vyhazuje.

12:00

12:15
    Vajgar ve třech proti dvěma. Jeden z hostů nechtěně sevřel puk, ale to se nesmí. Vhazuje se před Zavadilem.

13:45
    Icing Vajgaru.

14:08
    A to samé v bledě modrém na druhé straně.

14:30
    Záhorovo nahození Zavadil přidržel a přerušil tak hru.

14:54
    Zmatky před Zavadilem. Záhora s Matějkou prověřili pozornost hostujícího brankáře.

15:30
    Na druhé straně oplácel Jurásek, ale před odkrytou brankou nezpracoval skákavý puk.

15:50
    Snažení hostů zhatil ofsajd.

16:37
    Sekera předvedl svůj důraz před Zavadilem, který svou levou tyč uhájil.

16:49
    Stejskal v ofsajdu.

17:05
    Hastrmanovu střelu od modré hned po buly vyrazil Zavadil do ochranné sítě.

17:32
    Matějka svým pádem do přihrávky zhatil hostům brejk dvou na jednoho a Fiedler se do šance nedostal. Něco podobného vidíme i na druhé straně kluziště.

18:29
    Robert Procházka dělovkou od modré málem zlomil Zavadilovi hokejku. Po přerušení hry ji Zavadil mění, takže zlomil.

19:14
    Marek Dvořák s Davidem Kupcem zatopili hostujícímu Zavadilovi. Druhý jmenovaný nepropasíroval skrz beton puk do branky.

19:21
    Vladimír Stejskal dvě minuty hákování.

19:55
    Zavadil přerušil hru po střele Tomáše Tupého od modré.

20:00

Oba týmy hrají velmi zodpovědně a vyložených šancí bylo poskrovnu. Za hosty měl blízko ke gólu Jurásek, za domácí zase Kupec. Druhá třetina začne cca v 18:52.

20:01

20:35
    Dvořákova teč Kupcovy střely minula o pár čísel branku hostů.

21:21

21:47
    Jurásek tváří v tvář Kubešovi. Puk mu sjel a zakončil hodně zle,

23:01
    Matějka v šanci. Na druhé straně stejný hráč stihl zhatil hodonínské snažení.

23:48
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Robert Procházka vyslal nesktečnou dělovku od modré z jízdy. Zavadil tohle nemohl udržet a DAVID KUPEC zametl puk do odkryté branky. Asistence Robert Procházka.

24:59
    Drtiči právě vstřelili branku!
    MARTIN ŠPOK vyslal rychlou střelou příklepem směrem na Kubeše. Ten chtěl zachytit puk lapačkou, ale o fous puk jeho rukavici minul a skončil v brance. Asistence Matěj Charvát.

25:40
    Vajgar si zahraje přesilovku. Michal Kuba dvě minuty za hákování Ondřeje Chmela.

26:01
    Chmel byl u teče pozdě.

26:20

26:58
    Puk ve středním pásmu.

27:15
    Tupý nahodil puk do třetiny, Zavadil ho před Mazancem schoval pod svou rukavici.

27:23
    Teč FILIPA MATĚJKY konči mezi Zavadilovými betony. Asistence Martin Mařík a Robert Procházka.

28:17
    Vajgar oproti předchozím zápasům trochu zjednodušil hru a pálí z každé pozicie. Teď si řekl o slovo Marek Dvořák.

28:29
    Martin Mařík dvě minuty za držení.

28:33
    Puk u Zavadila.

28:47

28:59
    To samé ještě jednou. Hosté se zlobí, dle mého soudu asi oprávněně.

29:51
    Rána Radima Šťastného sražena vysoko nad do sítě.

30:32

31:33
    Po střele Procházky ze středního pásma se puk vrátil k mantinelu k Marku Dvořákovi, který do skákajícího puku jen plácnul a Zavadil měl s neposedným kusem gumy problémy.

32:29
    Po efektním výpadu Tomáše Kubeše mezi kruhy se Martin Sekera dopustil faulu. Dvě minuty za držení.

32:43
    Výpad po křídle v podání Vladimíra Stejskala končí u Tomáše Kubeše,

33:03
    Vladimír Stejskal se moc tlačil do hradeckého brankoviště a hra je vykázána do středního pásma.

33:35
    I hosté využívají přesilovku. PETR PEŠ vyslal z kruhu ostrou ránu švihem a je srovnáno. Asistence Vladimír Stejskal.

34:30

35:10
    Špok v obrovské šanci, jeho střelu po pasu zpoza branky Kubeš skvěle lapil do své rukavice.

37:06
    JOSEF MAZANEC upaloval sám na Zavadila a mířil přesně pod horní tyčku hodonínské branky. Asistence Ondřej Chmel.

37:18
    Záhora se dlouze zvedá z ledu po zásahu pukem. Hradecký forvard bude v pořádku.

39:47
    Vajgar uklidňuje hru, Tržil vyhazuje na icing.

39:56
    Skočovského nečekanou ránu Kubeš reflexně lapil ramenem nebo podpaždím.

40:00

Ve druhé třetině jsme viděli pět branek. Vajgar vedl dvakrát o branku, ale hosté vždy dokázali odpovědět. Rozdílový gól vstřelil ve 38. minutě po brejku Josef Mazanec. Vajgar drží po 40 minutách jednobrankový náskok. Uvidíme, co přinese třetí dějství, které začíná cca v 19:42.

40:01

41:04
    Zdeněk Jurásek dvě minuty za hákování Marka Dvořáka.

41:43
    Obránci ostřelují, konkrétně Tupý s Procházkou. Matějkova následná teč minula branku.

42:55
    Kocar prováhal ideální čas na střelu, hosté vyhodili a Špok se málem dostal do šance, Kubeš stačil puk schovat pod svou lapačku.

43:06

43:46
    Maříkův bekend Zavadil vyrazil před sebe a Sekerovi stačilo zvednout puk, ale to se nestalo.

46:58
    Hra se přelévá ze strany na stranu. Z ostrého úhlu zkoušel své štěstí Zdeněk Jurásek.

47:14

47:48
    Michal Hastrman vyhodil puk mimo hrací plochu, dvě minuty za zdržování hry.

48:09
    Zděnek Jurásek v šanci, z kruhu trefil jen hrudník Tomáše Kubeše.

48:13

48:50
    Hodonín tlačí, Stejskal měl velkou šanci. Puk končí na zadní straně branky Vajgaru a hra je vykázána do středního pásma.

49:11
    Kubeš chytá i pumelici Petra Pokorného od modré.

49:19
    To samé ve stejném personálním obsazení.

49:51

50:50
    Peš pálil do protipohybu hradeckého brankáře, minul. Vajgar si však zahraje přesilovku. Vladimír Stejskal dvě minuty za držení Ondřeje Chmela.

51:05
    Hodonín ujel ve dvou na jednoho, David Kupec si musel pomoci faulem. Dvě minuty za hákování.

51:36
    Trestné lavice se nám plní. Jakub Sajdl podrazil Marka Dvořáka.

51:42
    Hodonín vyhazuje.

52:52
    Hosté jsou ve čtyřech. Vajgar vyslal na Zavadila pěkných pár střel od modré.

53:07

53:17
    Matějkova střela švihem z levého křídla našla lapačku Petra Zavadila.

53:36

53:49
    Marek Dvořák dostal dlouhý pas na útočnou modrou, jeho golfák si brankář Hodonína pohlídal.

54:37
    Zahorovu střelu z první Zavadil vytěsnil do ochranné sítě.

56:31
    Kubeš chytil odražený puk od zadního mantinelu po střele Smetany.