Milevsko – Tábor 3:4 (kon.) | Děčín – Klatovy 5:4 (kon.) | Řisuty – Sokolov 6:2 (kon.)
Jablonec n/N – Bílina 5:2 (kon.) | Klášterec nO – Kobra 0:6 (kon.) | Nový Jičín – Vsetín 3:6 (kon.)
Havířov – Prostějov 11:1 (kon.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 2:3 (kon.) | Přerov – Karviná (Baník) 4:1 (kon.)
Val. Meziříčí – Opava 3:4 (po pr.) | Jindř. Hradec – SHK Hodonín 3:2 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 5:1 (kon.)
Technika Brno – Břeclav 3:5 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 2:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Chotěboř 5:3 (kon.)
AZ Havířov
11:1 (5:0, 3:1, 3:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 14.11.2012, 18:00 • K&K Pneu aréna • 2. liga skupina Východ

58:59
    Havířov právě vstřelil branku!
    Na 11:1 navyšuje ROBERT NAJDEK a Prostějovští už se těší do sprch! Asistence: Jiří Krisl, Jan Daneček.

58:24
    PETR PROKOP si nyní podmaňuje celý led i s ochozy! Tento obránce si v brankovišti počínal nejrychleji a bekhendem uklidil puk do brány za ležícího Vydržela! Máme tu deset! Asistence: Vít Stránský.

56:33
    Sám na gólmana jel Kolařík, ale jeho střela postrádala gólové parametry.

56:32
    Pavel Kumstát (PRO) inkasuje 2+10 minut za nesportovní chování a odchází do kabin.

55:12
    ROBERT NAJDEK stál před bránou, dostal se k němu puk a pohotovým přehozením kotouče z bekhendu na forhend vyzrál na obranu v čele s brankářem Prostějova. Asistence: Jan Daneček, Michal Sztefek.

51:39
    Karel Vydra se dostal do přečíslení, zvolil střelu, jenže jeho pokus tahákem skončil mimo svatyni Jestřábů.

50:50
    Antonín Pechanec (HAV) byl ve velké šanci, ale na puk nedosáhl, poté fauloval a inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.

42:17
    Černý mohl rozšířit své gólové statistiky, ale mířil pouze do boční sítě.

39:16
    Pavel Handl (PRO) vyloučen na dvě minuty za faul loktem.

38:30
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Po špatné rozehrávce Petra Prokopa ujeli hosté do přečíslení 3 na 1, a to nebylo pro MARTINA KRYLA problém využít, po přesné přihrávce Kalužy. Asistence: Marek Kaluža.

37:09
    Pavlas byl blízko vstřelené brance, nakonec neuspěl ani z dorážky, jelikož Vydržel předvedl brilantní zákrok.

34:53
    JAN KOLAŘÍK číhal na dorážku, nakonec však při střele Jiřího Krisla změnil dráhu letu puku a ten skončil v síti. Asistence: Jiří Krisl.

33:50
    Černý lehkým taháčkem nahodil puk na branku, Daneček však nejspíš mnoho neviděl a puk nakonec orazítkoval tyč! Z dorážky ještě zahrozil Šebek, ale ani ten skóre zápasu nezměnil.

33:21
    Lukáš Duba (PRO) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

32:57
    Finkes tvrdě dohrál soupeře u mantinelu, nakonec však sám ze souboje vyšel hůře, když tvrdě narazil a při pádu mu spadla helma. Zprvu nepříjemné grimasy však vystřídala útěcha, že hráč je v pořádku.

29:19
    David Zachar (PRO) nejprve spálil dobrou příležitost, posléze ztratil puk a fauloval. Inkasuje tak dvě minuty za hákování.

28:59
    Šebek viděl volného Korhoně, který už se mohl radovat z branky, jenže brankář Azetu přihrávku čekal a vložil do ní svou hůl.

27:53
    Patrik Rimmel (HAV) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

26:28
    Šebek byl ve vyložené šanci, trefil pouze vynikajícího Danečka. Toho o chvíli později vystřídal skvělým semaforem Vydržel po "jedovce" Bursíka. Nádherná pasáž utkání!

25:44
    Spolupráce Sztefek-Daneček opět nese svoje ovoce! Michal Sztefek opět natáhl na sebe protihráče a poté našel volného JANA DANEČKA. Ten v lehké pozici nekompromisně proměnil. Asistence: Michal Sztefek.

21:27
    Další poměrně šťastná branka! Puk se po střele Jana Danečka otřel o nohu MICHALA SZTEFKA, a ke štěstí domácích puk skončil až v síti! Asistence: Jan Daneček, Robert Najdek.

18:52
    Přesilovka Jestřábů má "jepičí život". Lukáš Duba (PRO) je totiž vyloučen na dvě minuty za sekání.

18:20
    Michal Sztefek (HAV) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl. Stránského únik na brankáře hostů tak rozhodčí k nevoli diváků museli přerušit.

15:15
    Najdek najížděl do druhé vlny aby podpořil své spoluhráče v protiútoku, dostal puk, ale trefil dobře postaveného Vydržela.

13:18
    Tak to už zavání exhibicí! Michal Sztefek se protlačil do prostoru mezikruží, navázal na sebe obránce a pak našel zcela volného JANA DANEČKA. Vydržel neměl šanci. Asistence: Michal Sztefek.

12:26
    Vyloučen David Zachar (PRO) na dvě minuty za nedovolené bránění a poměr sil na ledě se vyrovná.

11:37
    Petr Prokop (HAV) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

08:55
    Puk z rohu vybojoval Robert Najdek a dokázal nahrát na volného PETRA PROKOPA. Ten už se svou střelou neměl problém. Jak stojí na světelné tabuli: Vítejte v pekle! Asistence: Robert Najdek.

08:18
    Stránský dostal nádhernou přihrávku a v ideální pozici střílel z první! Vydržel měl velké štěstí, že Stránský netrefil branku.

07:54
    Klasickým důrazem se Havířov prosazuje po třetí! Po nahození na branku Vydržel vyrazil puk před sebe, kde byl připravený ANTONÍN PECHANEC. Asistence: Jan Kolařík.

06:08
    Lubomír Korhoň mohl snížit! Dostal se k dorážce, po které byla branka Azetu poloprázdná, ale brankář Daneček na poslední chvíli vytáhl svou vyrážečku.

04:47
    Petr Prokop (HAV) vyloučen na dvě minuty za podražení.

03:45
    Adam Vrba odchází na střídačku a už po čtyřech minutách se střídají brankáři! Do branky tak nastoupí Lukáš Vydržel.

03:45
    Druhé střídání Pechancovy lajny, druhý gól! Po střele z prostoru mezikruží se puk opět dostal za záda Adama Vrby. Autorem branky nebyl nikdo jiný než ANTONÍN PECHANEC. Asistence: Tomáš Bursík.

01:08
    Tak o této brance se bude ještě dlouho mluvit! JAN KOLAŘÍK se s pukem dostal před branku, ale nedokázal ho zkrotit. Ani to nakonec nevadilo, nezkrotný puk se hlemýždím tempem doklouzal do branky pod betony zmateného Adama Vrby. Asistence: Antonín Pechanec.

David Motloch

Branky a nahrávky: 2. Kolařík (Pechanec), 4. Pechanec (Bursík), 8. Pechanec (Kolařík), 9. Prokop (Najdek), 14. J.Daneček (Sztefek), 22. Sztefek (J.Daneček, Najdek), 26. J.Daneček (Sztefek), 35. Kolařík (Krisl), 56. Najdek (J.Daneček, Sztefek), 59. Prokop (Stránský), 59. Najdek (Krisl, J.Daneček) - 39. Kryl (Kaluža)

AZ Havířov: L. Daneček (Matoušek) - Prokop, Vydra, Krisl "C", Hegegy, Rimmel, Balčík, Hartmann, Graca - Sztefek, Najdek "A", J. Daneček, Bursík, Kolařík, Pechanec, Potočný "A", Pavlas, Stránský, Mráz, Putniorz
    LHK Jestřábi Prostějov: Vrba (Vydržel) - Dufka, Kaluža, Kumstát "A", Arnošt, Tomiga, Finkes - Korhoň, Handl, Novosad "A", Duba "C", Černý, Šebek, Zachar, Kryl, Ševčík, Berčák

Rozhodčí: Mrkva - Barteček, Moravec

Diváci: 1 650