Olomouc – Vítkovice 2:7 (kon.)
HC Olomouc
2:7 (1:2, 0:2, 1:3)
HC Vítkovice Ridera
Čtvrtek 29.11.2012, 15:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • Extraliga staršího dorostu

56:16
    Domácí si zahráli ve vyšším počtu, než mohli. Dvě minuty odsedí Tomáš Ministr (OLO).

53:17
    Za domácí klecí se do sebe pustili David Nesvadba (OLO) a Adam Škutchan (VIT), který ze souboje vyšel jako vítěz. Oba hříšníci inkasují od hlavního sudího dvě minuty za hrubost, domácí hráč navic ještě dvě minuty za držení hole.

39:08
    Marku Charvátovi (VIT) se podařilo odpálit kotouč z obranného pásma na střídačku domácího celku. Dvě minuty za zdržování hry.

25:02
    Jan Kropáč (OLO) v rohu obranného pásma poslal k zemi protihráče, dvě minuty za podražení.

20:31
    Přestože mají domácí na ledě výhodu jednoho muže, dostal se do šance David Ballner, kterého za cenu dvou minuty zastavil Jan Brandýs (OLO). Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

19:37
    Hanáci si v závěru první části zahrají přesilovou hru. Lukáš Klapetek (VIT) podrazil pronikajícího Martina Konečného, za což inkasoval menší trest.

10:46
    Za vlastní nedisciplinovanost bude pykat Dominik Volný (VIT), jenž hned po naskočení na ledovou plochu převzal přihrávku, přestože jeho spoluhráč, kterého střídal, byl stále ve hře.

05:43
    Patrik Demel (VIT) zastavil útok olomouckého celku jen za cenu nedovoleného zákroku. Dvě minuty pro vítkovického hráče.

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 5. Markl (Beták, Brandýs J.), 41. Konečný (Beták, Markl) - 4. Volný (Stránský, Stoklásek), 16. Ballner (Puzič), 31. Jáchym (Škutchan, Ballner), 35. Škutchan (Stanke), 51. Churý (Ballner, Jáchym), 58. Churý (Ollender), 59. Volný (Škutchan, Ollender)

HC Olomouc: Urbisch (Pospíšil) – Nesvadba, Brandýs J., Horák R., Gatěk, Majer, Hes M., Hrabica – Konečný, Beták, Markl – Vrána, Čamek, Kočiřík – Kropáč, Pavlovský, Galeta – Ministr T.
    HC Vítkovice Ridera: Mizera (Wanecki) – Puzič, Fajkus, Charvát, Demel, Pop, Stanke, Rudl – Ballner, Schwarz, Churý, Jáchym, Stoklásek, Stránský, Kafka, Škutchan, Klapetek, Ollender, Gelnar, Volný.

Rozhodčí: Přikryl – Dučák, Kašík