Slavia – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Liberec – Chomutov 1:2 (po s.n.) | K. Vary – Plzeň 1:2 (kon.)
Zlín – Litvínov 5:1 (kon.) | Pardubice – Motor ČB 1:3 (kon.) | Sparta – Kladno 6:3 (kon.)

39:10
    V následném souboji ovšem došlo k faulu. David Štich (LIB) inkasuje dvě minuty za sekání.

27:15
    Piráti jdou do tří. Zcela zbytečný faul v útočné třetině vyrobil Milan Procházka (CHM), který podrazil jednoho z protihráčů. Tygry čeká jedna minuta a třicet sedm vteřin dlouhá přesilová hra pěti proti třem.

26:52
    Tygři si zahrají proti čtyřem. Milan Jurčina (CHM) zastavil pronikajícího Jonáka a dostává dvě minuty za podražení.

24:14
    Jakub Čutta (LIB) si u mantinelu počínal až příliš důrazně a za krosček putuje na trestnou lavici.

20:23
    Hned na začátku tu máme vyloučení. Lukáš Pulpán (CHM) přidržel pronikajícího Bulíře a jde si sednou na trestnou lavici, a to za nedovolené bránění.

17:54
    Po souboji na vhazování zůstal na ledě ležet Zálešák. Rozhodčí přerušuje hru a po chvíli vylučuje Tomáše Urbana (LIB) za faul vysokou holí.

10:45
    Přesilovou hru si vyzkouší také hosté. Michal Bárta (LIB) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

03:58
    Víšek byl při své šanci faulován. Poté co se Piráti dostali ke kotouči se vylučuje. Yorick Treille (CHM) dostává dvě minuty za sekání.

Martin Zíta

Branky a nahrávky: 29. Nedvěd (Víšek, Pospíšil) - 19. Lušňák (Hřebejk, Pulpán), 65. Frolík

Bílí Tygři Liberec: Pinc (Vošvrda) - Čakajík, A. Jánošík, Výtisk, Moravec, Čutta, Havíř, Štich - Bárta, Dušek, Víšek, Jonák, Pospíšil, R. Vlach, Filippi, J. Vlach, T. Urban, Vantuch, Bulíř, Bortňák, Nedvěd.
    Piráti Chomutov: Kostúr (Hanuljak) - Mrázek, Macháček, Palin, Pulpán Rýgl, Jurčina - Y. Treille, Hromas, Zálešák, Kraft, Trefný, Sikora, Seman, Hřebejk, Procházka, Lušňák, Hruška, Frolík, Gajovský, Důras.

Rozhodčí: Turčan, Kalivoda - Bejček, Charvát.