Klášterec nO – Klatovy 2:5 (kon.) | Kolín – Nymburk 5:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Pelhřimov 4:3 (po s.n.)
Žďár n/S – Chotěboř 6:3 (kon.)
po s.n.
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
4:3 (1:1, 2:1, 0:1 - 0:0)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Neděle 09.12.2012, 17:00 • Zimní stadion Moravské Budějovice • 2. liga skupina Střed (ČR)

Konec zápasu. (19:59:02)

65:00
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!

Rozhodující nájezd proměnil MICHAL TELESZ. Při nájezdu mu puk lehce utekl, ale zpracoval jej a bekhendem podél brankáře zajistil Žihadlům bod navíc.

63:40
    Současně vyloučeni Martin Tecl (PEL) 2 mi hrubost a Roman Kadela (MBU) 2 min sekání

60:01

Hostům se ve třetí třetině podařilo vyrovnat. Obě družstva měla několik příležitostí jít do vedení, ale nevyužila je. O vítězi rozhodne prodloužení, příp. samostatné nájezdy.

44:01
    Spartak Pelhřimov právě vstřelil branku!

Hosté sice přesilovku nevyužili, ale ještě než se domácí obránce zapojil do hry prostřelil Bošku TOMÁŠ PLACHÝ. Asistence: Jan Hrbatý

40:01

Hosté se na počátku třetiny ujali vedení, ale domácím se bojovností a díky využité přesilovce podařil stav utkání otočit. Hattrickem se blýskl obránce ROMAN KADELA. Třetí třetina začne asi v 18:36

40:00

39:28
    Domácí jsou při chuti - další střely a dorážky se štěstím vychytal hostující gólman.

38:20

ROMAN KADELA střílí hattrick - po Mikešově přihrávce se ocitl Roman Kadela sám mezi kruhy a za přispění hokejky bránícího hráče poslal puk potřetí za Kudelova záda. Asistence: Roman Musil

33:23

Domácí využívají dvojnásobnou přesilovku.ROMAN KADELA dostal ideální přihrávku mezi kruhy a přesnou střelou vyrovnává. Asistence: Petr Zahradník

33:01
    Vyloučen Přemysl Tobola (PEL) 2 min hrubost

31:58
    Sobotka jel sám na branku, Zdeněk Jelínek ho podrazil a rozhodčí mu udělil "pouze" 2 min

21:33

Hosté zahrozili rychlým protiútokem, domácí obránci si špatně rozebrali soupeřovy hráče a na pravé straně se sám objevil PETR VOTÁPEK, který sám před Boškou nezaváhal. Asistence: Jan Hrbatý

21:18

20:01

V první třetině se hrál rychlý hokej se zabezpečenými obranami, oba týmy brání své modré čáry. Hosté se ujali vedení po střele Hrbatého, domácí zaslouženě vyrovnali v přesilovce trefou Kadely. Druhé dějství začne zhruba v 17:47 hod

20:00

19:43
    Petr Zahradník projel přes celé hřiště s pukem na holi -ztroskotal až na Kudelovi

13:33
    Bartákovu střelu hostující brankář neudržel, puk poskakoval po brankovišti - následná střela Zahradníka sražena do sítě za brankou

12:51
    Se střelou Marka Hadravy se hravě poradil Boška

12:24
    Opět v akci Kudela - skryl pod lapačkou střelu Kovalského

11:07
    Hostující útočník netrefil skákavý puk před Boškou, v protiútoku Sobotkovu ránu vyrazil Kudela

10:10
    Barták tečoval Zahradníkovu přihrávku jen do betonů gólmana

09:46

08:05

Domácí využívají přesilovku. Domácí zavezli puk do útočné třetiny a po přihrávkách Jánského a Bartáka se nemýlil ROMAN KADELA. Asistence: Roman Barták, Lukáš Jánský

07:10
    Vyloučen Petr Votápek (PEL) 2 min nedovolené bránění

06:32

Po Tobolově přihrávce zavezl puk do útočné třetiny Tecl, přenechal JANU HRBATÉMU, který z mezikruží prostřelil Bošku.Asistence: Martin Tecl, Přemysl Tobola

00:01

HC Moravské Budějovice 2005: Boška (Šťastný) - Sechovec, Kún, Prkna, Vlašín, Zábojník, Latner, Peroutka, Tichý, Zahradník, Barták, Kovalský, Jánský, Dostál, Sobotka, Kadela,Telesz, Pěška, Mikeš.

Spartak Pelhřimov: Kudela (Čekal) - Tobola, Štebich, Jelínek, Veselý, Kasalý D., Posmyk, Tecl, Plachý, Hrbatý, Kubát, Hadrava Martin, Bezděk, Votápek, Hadrava Marek, Kasalý F., Beneš

Rozhodčí: Dědek M. - Musil M., Toman J..

Dvacáté kolo druholigové soutěže svedlo proti sobě dva týmy, které nutně potřebují bodovat. Domácí Žihadla aby se odpoutala od pásma bojů o udržení, Spartak aby neztratil kontakt s vedoucí čtyřkou.
    V minulém kole domácí bez 5 hráčů základní sestavy po nevýrazném výkonu prohráli na vlastním ledě s předposledním Vajgarem Jindřichův Hradec 1:6 - Spartak Pelhřimov naopak doma uspěl v utkání s druhou Technikou Brno 6:5 po samostatných nájezdech.
    Předchozí utkání obou soupeřů skončilo vždy těsným vítězstvím domácího týmy. Žihadla zvítězila 2:1 a Spartak 3:2 v prodloužení.
    Dnešní utkání bude na zimním stadionu v Moravských Budějovicích zahájeno již tradičně v 17:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Jan Tesař

Branky a nahrávky: 9. Kadela (Barták, Jánský), 34. Kadela (Zahradník), 39. Kadela (Musil), 65. Telesz - 7. Hrbatý (Tecl, Tobola), 22. Votápek (Hrbatý), 45. Plachý (Hrbatý)

Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Boška (Šťastný) - Sechovec, Kún, Prkna, Vlašín, Zábojník, Latner, Peroutka, Tichý, Zahradník, Barták, Kovalský, Jánský, Dostál, Sobotka, Kadela,Telesz, Pěška, Mikeš.
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Kudela (Čekal) - Tobola, Štebich, Jelínek, Veselý, Kasalý D., Posmyk, Tecl, Plachý, Hrbatý, Kubát, Hadrava Martin, Bezděk, Votápek, Hadrava Marek, Kasalý F., Beneš

Rozhodčí: Netopil M. - Musil M., Toman J.