Fiorentina – Siena 4:1 (kon.) | Catania – Sampdoria 3:1 (kon.) | Chievo – AS Řím 1:0 (kon.)
Janov – Turín 1:1 (kon.) | Juventus – Atalanta BC 3:0 (kon.) | AC Milán – Pescara 4:1 (kon.)
Parma – Cagliari 4:1 (kon.) | Neapol – Bologna 2:3 (kon.)
Calcio Catania
3:1 (0:1)
UC Sampdoria
Neděle 16.12.2012, 15:00 • Stadio Angelo Massimino, Catania • Italská Serie A

Druhý poloča zcela ovládli domácí hráči, kteří rychle obrátili skóre zápasu a v závěru přidali pojišťující branku na 3:1. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 48%/52%.
    Celkový počet střel: 11/6.
    Rohové kopy: 5/1.
    Fauly: 16/13.
    Žluté karty: 3/2. (16:54:56)

90+2
    V offsidu chycen právě střídající Capuano.

90+1
    Ze hřiště odchází právě střelec pojišťující branky Lucas Castro a místo něj přichází Iro Capuano.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě tři minuty.

90
    Catania právě vstřelila branku!
    Bleskový brejk, který vedl Bergessio. Ten podržel míč až do vápna, kde jej předložil nabíhajícímu LUCASI CASTROVI, který jej uklidil do hostující sítě a rozhoduje definitivně dnešní klání ve prospěch svého týmu z Catanie.

90
    Hráči Catanie nyní dobře napadají rozehrávku soupeře a berou míč. Následuje rychlý protiútok.

89
    Ale domácí pouze odevzdávají míč soupeři, který se stále snaží vyrovnat, hlavně Pozzi je vedle hrotového útočníka Icardiho hodně aktivní.

88
    Nepřesný centr Obianga na Icardiho chytá ve vzduchu domácí brankář.

88
    Pokračuje nápor Sampdorie.

87
    Ten domácí obrana pozorně odvrací pryč.

86
    Až nyní se dostal ve vápně k míči střídající Pozzi, jehož ránu domácí brankář Andújar výborně vyrazil na roh.

86
    V závěrečných minutách se už hraje pouze na jednu branku, ale hosté se nemohou dostat přes obranný blok Catanie.

85
    Ovšem hostující hráči Sampdorie si nepřesně přihrávají.

84
    Hosté se přece jen dostávají do tlaku, hráči Catanie zbytečně pouze brání výsledek a odkopávají balóny pryč.

83
    Který odrávtil bezpečně Bellusci.

83
    Hostující Castellini vybojoval trestný kop na polovině soupeře.

82
    Domácí Castro se snažil uvolnit svého spoluhráče Bergessia, který si ovšem nepohlídal offsidové postavení.

81
    Ze hřiště odchází hostující Andra Poli a na závěrečné minuty přichází Nicola Pozzi.