Kolín – Břeclav 5:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Nymburk 2:1 (po s.n.) | Klášterec nO – Bílina 9:4 (kon.)

57:07
    Hosté mají výhodu přesilové hry. Hošek 2 minuty hákování.

53:41
    Děčín právě vstřelil branku!
    A to se nakonec podařilo. Děčín jde opět do vedení. MICHAL OLIVERIUS našel skulinku v brance Klestila a přízemní střelou ho překonává. Asistence: Lukáš Zika, Ondřej Hříbal.

50:34
    A další tlak Děčína končí faulem. Kolomý 2 minuty hákování.

49:46
    A je opět vyrovnáno. Děčín v pásmu hostí operoval dlouhou dobu, až se dočkal. LUKÁŠ ZIKA z těsné blízkosti nedal Klestilovy vůbec žádnou šanci a v jeho brance vymetl všechny pavučiny. Asistence: Michal Oliverius.

45:39
    Tábor právě vstřelil branku!
    Hosté využívají další přesilovou hru. Z prostoru mezi kruhy prostřelil betony Lavingera DAVID NEDOROST a díky jeho trefě se hosté ujímají vedení, když otočili stav utkání ve svůj prospěch. Asistence: Jaku Matušík.

44:40
    Děčín jde do tří. Oliverius 2 minuty faul loktem.

42:58
    Zahradník 2 minuty za nedovolené bránění.

38:29
    Kohouti hráli v šesti bruslařích a obdrželi trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Pechánek T.

35:06
    Havran 2 minuty podražení. Domácí mají výhodu přesilové hry.

28:41
    Hosté vyrovnávají a bleskurychle tak využívají přesilovou hru. DAVID NEDOROST se přeci jen po předchozích šancích dočkal a střelou po ledě překonal Lavingera. Asistence: Martin Havran, David Kellner.

28:29
    Kohouti znovu kousají. Nyní znovu Nedorost v šanci při signalizovaném vyloučení domácího hráče. Lavinger ale raději puk ukryl pod svoji lapačku. Oliverius 2 minuty hákování.

24:41
    Děčín se ujímá vedení v dnešním utkání. JAKUB POŘICKÝ nahodil na Klestila střelu vzduchem a ta i s jeho nešťastným přispěním skončila za jeho zády. Bez asistence.

19:15
    Růžek 2 minuty za sekání. Hosté mají v závěru prvního dějství výhodu přesilové hry.

14:05
    Nyní si svou útočnou hrou vybojovali přesilovou hru hosté. Zika 2 minuty sekání.

11:48
    Šulčík jel sám na Lavingera, ale tváří v tvář neuspěl. Domácí brankář na jeho blafák vyzrál a puk okamžitě rozehrál na své spoluhráče.

07:58
    Zika s Vávrou kombinovali v pásmu hostí a málem byli úspěšní. Hosté tlak Děčína zastavii jen za cenu faulu. Mrkvička 2 minuty hákování.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 25. Pořický, 50. Zika (Oliverius), 54. Oliverius (Zika, Hříbal) - 29. Nedorost (Havran, Kellner), 46. Nedorost (Matušík)

HC Děčín: Lavinger (Petrásek) - Grin, Stezka, Filipovský, Hříbal, Kaltenbock, Zahradník, Dvořák - Vávra, Oliverius, Zika, Pořický, Růžek, Hošek, Vacek, Racek, Baránek, Šetka, Drnec, Kopas
    HC Tábor: Klestil (Panec) - Havran, Mrkvička, Kellner, Nedorost, Hlaveš, Heršálek, Matušík, Šulčík, Hájek, Pechánek T., Pechánek R., Heřmánek, Kolomý, Kratochvíl, Schovánek