Teplice – Pardubice 7:2 (kon.) | Příbram – Hr. Králové 4:3 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 1:1 (kon.)
Jablonec – Ústí n. L. 6:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 1:7 (kon.) | Hr. Králové – Ústí n. L. 12:0 (kon.)
Teplice – Liberec 8:5 (kon.) | Příbram – Jablonec 7:2 (kon.) | Liberec – Pardubice 3:1 (kon.)
Jablonec – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Teplice 5:5 (kon.) | Ústí n. L. – Příbram 4:8 (kon.)
Pardubice – Ústí n. L. 11:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Jablonec 4:3 (kon.) | Teplice – Hr. Králové 3:6 (kon.)
Liberec – Příbram 2:3 (kon.) | Ústí n. L. – Jablonec 3:12 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 1:4 (kon.)
Teplice – Liberec 5:3 (kon.) | Hr. Králové – Příbram 3:6 (kon.)
FC Slovan Liberec
3:1 (-:-)
FK Pardubice
Neděle 16.12.2012, 13:00 • Tipsport aréna, Liberec • O Pohár Předsedy FAČR - U17

19
    Liberec právě vstřelil branku!

Liberec nakonec rozhodl o své výhře ještě pět sekund před koncem sirény. O třetí branku se postaral ŠUSTR.

14

Mladé naděje Slovanu se dostávají šest minut před koncem utkání do vedení. Vedoucí branku má na svědomí ŠIMEK.

10

Slovan se dočkal po deseti minutách a vyrovnává na 1:1. Přesnou ranou se prosadil BLÁHA.

2
    Pardubice právě vstřelily branku!

Pardubice se možná trochu překvapivě dostávají do vedení. O úvodní branku se postaral FOTUL.