Teplice – Pardubice 7:2 (kon.) | Příbram – Hr. Králové 4:3 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 1:1 (kon.)
Jablonec – Ústí n. L. 6:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 1:7 (kon.) | Hr. Králové – Ústí n. L. 12:0 (kon.)
Teplice – Liberec 8:5 (kon.) | Příbram – Jablonec 7:2 (kon.) | Liberec – Pardubice 3:1 (kon.)
Jablonec – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Teplice 5:5 (kon.) | Ústí n. L. – Příbram 4:8 (kon.)
Pardubice – Ústí n. L. 11:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Jablonec 4:3 (kon.) | Teplice – Hr. Králové 3:6 (kon.)
Liberec – Příbram 2:3 (kon.) | Ústí n. L. – Jablonec 3:12 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 1:4 (kon.)
Teplice – Liberec 5:3 (kon.) | Hr. Králové – Příbram 3:6 (kon.)
FK Teplice
5:3 (3:2)
FC Slovan Liberec
Neděle 16.12.2012, 17:40O Pohár Předsedy FAČR - U17

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:40.

FK Teplice: Skalák - Svoboda, Holenda, Takács, Tesařík, Hlaváček, Vokoun, Flégl, Výborný, Baran, Chládek, Honl, Kodeš, Horváth.

FC Slovan Liberec: Konečný - Janků, Kukla, Bláha, Šustr, Zavřel, Macháček, Barac, Čuřík, Pospíšil, Antoš, Šimek, Otta, Zachoval.

Rozhodčí: .

1

1
    Liberec právě vstřelil branku!

Slovan neplýtvá čas a otevírá skóre. Dorážku proměnil JAKUB BARAC.

2
    Teplice právě vstřelily branku!

Je vyrovnáno, z úhlu se prosadil MICHAL CHLÁDEK.

5

Tepličtí otáčí vývoj zápasu a dostávají se do vedení. DAVID HOLENDA zakončil přímo pod víko.

6

Slovan ale rychle odpovídá, TOMÁŠ MACHÁČEK se prosazuje v podobné situaci.

7

Teplice jsou zpět ve vedení, PETR KODEŠ z první zakončuje do sítě.

Vyrovnaný zápas došel do své poloviny, vše se rozhodně až v poločase druhém.

13

Tepličtí zaskakují soupeře rychlou brankou na začátek poločasu, vedení zvýšil MAREK HORVÁTH.

18
    Liberečtí se snaží srovnat, Teplice se ale bez problému brání.

18

Z přímého kopu snižuje vedení na jedinou branku ROMAN ZAVŘEL.

23
    Slovan se i nadále snaží o vyrovnání, ale teplický brankář působí velmi klidně.

24

Po chybě brankáře rozhoduje o výhře Teplic LACO TAKÁCS.

Hráči Teplic si vybojovali bronz, Liberec si bude muset vystačit se čtvrtým místem. (18:06:09)

Radoslav Vavřina

Branky: 2. Chládek, 5. Holenda, 7. Kodeš, 13. Horváth, 24. Takács - 1. Barac, 6. Macháček, 18. Zavřel