K. Vary – Motor ČB 5:3 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 3:1 (kon.) | Hr. Králové – Olomouc 1:3 (kon.)
Liberec – Havířov 4:3 (po s.n.) | Slavia – Havlíčkův Brod 5:2 (kon.) | HC Litvínov – Vsetín 3:2 (kon.)
Jihlava – Kometa Brno 0:5 (kon.) | HC Kladno – Třinec 1:8 (kon.) | HC Plzeň – Písek 2:1 (po s.n.)
Sparta – Mladá Boleslav 6:3 (kon.) | Letňany – Zlín 0:4 (kon.)

Liberec právě vstřelil branku!
    Z výhry po samostatných nájezdech se radují Tygři. Rozhodující má na svědomí ZDENĚK KRÁL, jenž uspěl střelou pod horní tyčku.

Třetím libereckým byl Zdeněk Král a ten střelou pod horní tyč proměňuje.

64:18
    Teď mohlo přijít rozhodnutí. Belovič se dostal k odraženému kotouči a poslal ho směrem na horní roh branky. Šimeček na poslední chvíli vyrazil ramenem.

59:02
    Havířovská lavička si bere oddechový čas.

57:15
    Tak přeci jen máme znovu vyrovnáno. A znovu vidíme branku po dorážce z brankoviště. O tu se tentokrát postaral MATÚŠ BELOVIČ. Asistence: Filip Chlapík a Jan Ordoš.

52:57
    Tomáš Havlín (LIB) dostává dvě minuty za sekání. Tak snad přinese přesilová hra trochu vzruchu.

40:57
    Havířov právě vstřelil branku!
    Další využitá přesilovka AZtu. Orság našel křižným pasem ROBINA GOLU, který se z pozice mezi kruhem a brankovištěm nemýlil. Asistence: Jakub Orság.

39:18
    Ještě se bude vylučovat. Tomáš Havlín (LIB) poslal z obranného pásma puk za hrazení a dostává dvě minuty.

37:16
    Tuto přesilovku už Tygři využívají. Tvrdou střelu Chlapíka Šimeček jen vyrazil před sebe. Tam číhal MATOUŠ BĚLOHORSKÝ a volný kotouč bezpečně poslal do branky. Asistence: Filip Chlapík.

36:42
    Závar v brankovišti Havířova končí vzpaženou pravicí sudího. Jan Potočný (HAV) dostává dvě minuty za podražení.

34:33
    Radek Pořízek (HAV) v jasné šanci zahákoval Bělohorského a putuje na trestnou lavici.

31:34
    Znovu se vylučuje. Jiří Babec (LIB) dostává dvě minuty za podražení.

27:38
    Hodně přísné vyloučení. Za podražení je potrestán Dominik Lakatoš (LIB) a Liberec jde do tří.

26:09
    Vyloučení na straně domácích. Na dvě minuty si za hákování jde sednout Martin Šír (LIB).

25:47
    Klasickou přesilovku domácí využívají. Havlín postrčil kotouč na ONDŘEJE ŠŤÁVU a ten z první propálil vše před sebou. Asistence: Tomáš Havlín a Filip Chlapík.

24:29
    Havířov jde do tří. Martin Caruk (HAV) dostává dvě minuty za hákování a jeho spoluhráče čeká dvojnásobné oslabení.

22:55
    Počet hráčů na ledové ploše se vyrovná. Robin Gola (HAV) dostává dvě minuty za podražení.

21:33
    Hosté si zahrají v přesile. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Martin Šír (LIB).

18:45
    Některým hráčům více prostoru na ledě svědčí. Patří mezi ně i domácí Hrníčko. Ten se prohnal celým kluzištěm a jeho střela skončila jen několik centimetrů na pravým horním rohem branky.

17:53
    Hrát se ale bude ve stejném počtu na obou stranách. David Bahounek (HAV) dostává dvě minuty za krosček.

17:42
    Další oslabení domácího celku. Na trestnou lavici míří Michal Kupčík (LIB) - faul loktem.

15:15
    A přidávají další! Synkem nahozený kotouč Stezka neudržel a poskakující pryž poslal za čáru ROBIN GOLA. Asistence: Dominik Synek.

13:14
    A hosté dobře rozehranou přesilovku využívají. Domácí zapomněli na brankovišti RADKA POŘÍZKA, jemuž poslal kotouč Gola. Pořízek si ho přetáhl na bekhend a zavěsil pod horní tyč. Asistence: Patrik Gola a Dominik Synek.

12:00
    Také oni si ale zahrají přesilovku. Ondřej Šťáva (LIB) dohrál hodně tvrdě jednoho ze soupeřů a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

10:43
    A skutečně je. Dlouhé obléhání vyústilo v přihrávku mezi kruhy. Tam byl na okamžik osamocen Král a ihned pálil. Šimeček ale předvedl skvělý zákrok vyrážečkou.

06:10
    První vyloučení duelu. Na trestnou lavici zamířil za hákování David Chroboček (HAV).

Martin Zíta

Branky a nahrávky: 26. Šťáva (Havlín, Chlapík), 38. Bělohorský (Chlapík, Ordoš), 58. Belovič (Chlapík, Ordoš), 65. Král - 14. Pořízek (Gola, Synek), 16. Gola (Synek), 41. Gola (Orság)

Bílí Tygři Liberec: Stezka (Hosnedl) - Babec, Šťáva, Kalfiřt, M. Šír, Hrníčko, Belovič, Klinger, Arlt, F. Chlapík, Havlín, Král, Gecko, Kupčík, Lakatoš, Ordoš, Škoda, Zedek, Divila, Heřmánek, Bělohorský.
    AZ Havířov: Šimeček (Turšner) - Ďukáč, R. Polak, Wróbel, Orság, Habouneg, Dudek, Pořízek, Carbol, Fejko, Sonnek, E. Polak, Adamík, R. Gola, Bednář, Synek, Chroboček, P. Gola, V. Potočný, J. Potočný, Caruk.

Rozhodčí: Hladík - Bosák, Šmika.