Omsk – CSKA Moskva 4:3 (kon.) | Spartak Moskva – Dynamo Moskva 1:3 (kon.) | Doněck – N.Novgorod 2:3 (po s.n.)
Riga – Petrohrad 1:2 (kon.)
po s.n.
HC Donbass Doněck
2:3 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)
Torpedo Nižnij Novgorod
Středa 16.01.2013, 18:00 • Donbass Arena, Doněck (UKR) • KHL

Přestože Doněck byl v zápase lepším týmem, dva body za výhru po samostatných nájezdech bere Torpedo Nižnij Novgorod. (20:27:52)

65:00
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Nakonec MARTIN THORNBERG si připisuje vítěznou trefu v nájedech. Celkově dnes zaznamenal dva góly.

Robitaille střílel mezi betony, ale neúspěšně.

Thornberg je dalším úspěšným střelcem Torpeda!

Lukáš Kašpar sice dostal gólmana mimo hru, ale pak netrefil prázdnou klec!

Na druhé straně vyzrál na Laca Varnakov!

Nedorost překonal Kovala střelou mezi betony!

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení mnoho zajímavých situací nepřineslo, bude se tedy rozhodovat při nájezdech!

65:00
    Prodloužení skončilo.

62:48
    Hraje se ve středním pásmu, ani jeden z týmů neměl v prodloužení výraznější šanci.

60:02
    Nedorost prohrál úvodní vhazování v podloužení, uvidíme, co nastavený čas přinese.

60:01

60:00

58:55
    Torpedo drží kotouč za svoji brankou a bude se snažit rozehrát jeden z posledních útoků ve třetí třetině.

58:12
    Nedorost se tlačil do branky, ale na Kovala nevyzrál.

55:50
    Podhradský střílel zblízka, ale gólman ho vychytal a pak ještě přepadl přes Kovalův beton.

Martin Pešout

Branky a nahrávky: 15. Podhradský (Petterson, Wilson), 39. Kašpar (Robitaille) - 5. Thornberg (Makarov, Jevsejenkov), 51. Varnakov (Ellison, Hietanen), 65. Thornberg

HC Donbass Doněck: Laco (Gorjačevskich) - Wilson, Podhradský, Bartulis, Tereščenko, Peretjagin, Kolář, Silnickij - Nedorost (C), Kiiskinen, Dadonov - Pettersson, Kašpar, Robitaille - Kočetkov, Donika, Varlamov - Vasiljev, Virtanen, Tarasov.
    Torpedo Nižnij Novgorod: Koval (Maslakov) – Hietanen, Malenkich, Davydov, Vasiljev, Tjuljapkin, Jevsejenkov – Makarov, Thornberg, Ugarov – Krikunov, Varnakov, Potapov – Gorbunov, Zajnullin, Černov – Valujskij, Galuzin, Miščenko.

Rozhodčí: Zacharov, Čerenkov - Sadovnikov, Sazonov