Chotěboř – Jindř. Hradec 2:13 (kon.) | Břeclav – Nymburk 5:2 (kon.) | Žďár n/S – SHK Hodonín 3:4 (kon.)
Kolín – Pelhřimov 7:6 (po s.n.) | Technika Brno – Mor. Budějovice 4:2 (kon.) | Sokolov – Milevsko 3:4 (po s.n.)
Bílina – Klatovy 1:4 (kon.) | Kobra – Tábor 4:6 (kon.) | Klášterec nO – Děčín 4:3 (kon.)
Jablonec n/N – Řisuty 4:5 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 2:3 (po pr.) | Karviná (Baník) – Prostějov 6:2 (kon.)
Opava – Nový Jičín 0:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Havířov 4:3 (po s.n.) | Přerov – Poruba 2011 3:2 (po s.n.)
HK Baník Karviná
6:2 (3:1, 1:1, 2:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 16.01.2013, 18:002. liga skupina Východ

Právě skončilo utkání, ve kterém s výjimkou vyrovnané druhé třetiny jednoznačně diktoval tempo karvinský Baník. Ten tak zaznamenává další zhoupnutí na pomyslné houpačce, která provází jeho výkony a po neúspěchu v Novém Jičíně si připisuje skalp silného soupeře. Jestřábi naopak nenavázali na dobrý výsledek ze zápasu s Frýdkem - Místkem a v sobotu si budou chtít napravit reputaci v Opavě. Ode mě je to pro dnešek vše, těším se někdy příště u dalšího přenosu. (20:24:23)

60:00

59:46
    Sznapka nahodil puk od modré, ale Vydržela nepřekvapil.

59:09
    Luka parádní stahovačku obešel Jedličku a tvrdou ranou vyprášil Vydrželovi vyrážečku.

58:20
    Zuber se dral do zakončení, ale kotouč mu sjel z hole.

57:09
    Karviná právě vstřelila branku!
    MAREK IVAN hraje velký zápas! Po Moravcově přihrávce završuje ranou z mezikruží hattrick! Asistence: David Moravec, Zdeněk Deutsch.

56:47
    Vydržel kryje střelu Luky.

56:20
    Pěknou kombinaci zakončoval Moravec, ale Vydržel se stihl přesunout.

56:06
    Moravec vybruslil zpoza branky, ale na Vydržela nevyzrál.

55:47
    Původní výměr byl dvě minuty za signalizované držení Kumstáta a dvě minuty pro oba hříšníky za hrubost. Kumstát však práskl vrátky trestné lavice a je vykázán do šaten. Dnes už si nezahraje. Karviná bude hrát 4 na tři do doby než se vrátí Deutsch se Stránělem (1:04).

55:47
    Saliji byl přidržen za brankou Kumstátem. Sudí ponechával výhodu, ale Saliji si nenechal nic líbit a hráči se pustili do pěstní rozmíšky. Rozhodčí však zakročili v zárodku a rukavice nechali hráči na rukách, takže tresty zřejmě nebudou vysoké.

55:07
    Icing v podání hostů.

54:51
    Současně vyloučeni Stráněl za držení protihráče a Deutsch za hrubost.

54:47

54:43
    Další Lukova rána, se kterou měl Vydržel problémy.

54:20
    Až teď hosté získali útočnou třetinu poté, co Iláš přidržel nahození ze středního pásma.

54:00
    Ani tentokrát se Jestřábi neuhnízdili v útočném pásmu. Karviná zvládá oslabení bez sebemenších problémů.

53:37
    Hosté se musí vracet ke své brance po vyhození Salijiho.

53:21
    Luka s Javínem vyvezli kotouč a Vladimír Luka se dostal k dělovému příklepu, který Vydržel zkrotil až napodruhé. Buly před brankou Jestřábů.

Tomáš Salamon

Branky a nahrávky: 15. Zajac (Ivan, Rosůlek), 17. Samiec (Blatoň, Zajac), 19. Ivan (Mikšan), 34. Ivan (Luka, Javín), 44. Javín (Ivan, Deutsch), 58. Ivan (Moravec, Deutsch) - 17. Jedlička (Hand, Duba), 33. Duba (Jedlička, Šebek)

HK Baník Karviná: Iláš (Smolka) - Javín, Deutsch, Kowalczyk, Zajac, Vnenk, Sznapka, Krause - Moravec, Samiec, Luka, Mikšan, Ivan, Rosůlek, Blatoň, Saliji, Nystedt, Zuber, Miczek
    LHK Jestřábi Prostějov: Vrba (Vydržel) - Kumstát, Kaluža, Jedlička, Finkes, Arnošt, Tomiga - Handl, Duba, Berčák, Černý, Šebek D., Zachar, Stráněl, Novák, Kryl, Ševčík

Rozhodčí: Šutara - Vengřín R., Rožánek