Vrchlabí – Jaroměř 5:2 (kon.) | Šternberk – Uh.Ostroh 4:3 (po s.n.) | Trutnov – Nová Paka 10:1 (kon.)
Choceň – Chrudim 10:6 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
5:2 (3:0, 1:1, 1:1)
HC Jaroměř
Středa 16.01.2013, 18:00 • Elektromont aréna • Krajská liga mužů

A utkání skončilo! Ve třetí třetině, kterou provázela řada vyloučení, oba týmy vstřelili po jedné brance. A domácí se mohou těšit z vítězství! Jaroměř se loučí se sezónou. (20:19:39)

60:00

59:29
    A hosté jdou ještě do čtyř. Vyloučen Vaněk, držení, dvě minuty. Domácí fanoušci si užívají postup!

59:01
    Ještě Martin Svoboda vypálil. Ovšem jeho střela si přes brusli hostujícího bránícího hráče nenašla cestu na branku.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. A pravděpodobně i poslední dvě minuty sezóny Jaroměře.

57:39
    Tomáš Oppelt to zkusil bekhendem. Vich si však mezírku mezi betony nenechal.

57:21
    A i Vrchlabí hraje v pěti.

57:14

56:40
    Lepka nastavil hůl na nahrávku od Martina Svobody. Hostující gólman se opět vyznamenal.

56:16
    Úmyslný ofsajd a hra se stěhuje před Vicha.

56:16
    Vrchlabí ve čtyřech.

55:21
    Chvíli na to jdou ale domácí do tří. Petr Hlaváč na trestné, dvě minuty za hákování.

55:14
    Jirásek vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

54:59

54:35

54:16
    Za katr odchází Tomáš Bláha. Dvě minuty, sekání.

52:59
    Vyloučen hostující Hrabica.

52:41
    Jaroměř právě vstřelila branku!

Hosté ještě minimálně kosmeticky upravují výsledek. Ranou od modré Biegla prostřelil mezi nohy Martin KOBLÍŽEK. Asistence: Tomáš BUJŇÁK.

Branky a nahrávky: 7. Bláha (Lepka), 11. Oppelt (Zázvorka), 16. Hamerský (Urban, Fořt), 38. Pulec (Oppelt), 45. Urban (Jakubec, Provazník) - 40. Kocián (Růta), 53. Koblížek (Bujňák)

HC Stadion Vrchlabí: Biegl, Effemberk - Hlaváč, Pulec, Hamerský, Provazník, Zázvorka, Bušek, Lepka, Jirků, Bláha, Urban, Fořt, Oppelt, Jakubec (C), Krsek, Svoboda M., Svoboda R.
    HC Jaroměř: Vich, Křovák - Koblížek, Kotrč, Bujňák, Vaněk, Růta, Podzimek, Rudolfský, Hamáček, Vejman, Kukal, Křepinský, Novotný, Svoboda M., Krause, Hrabica, Kocián, Hetfleiš, Pekárek, Krištof, Jirásek