Omsk – CSKA Moskva 4:3 (kon.) | Spartak Moskva – Dynamo Moskva 1:3 (kon.) | Doněck – N.Novgorod 2:3 (po s.n.)
Riga – Petrohrad 1:2 (kon.)
Dinamo Riga
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
SKA Petrohrad
Středa 16.01.2013, 18:30 • Arena Riga • KHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (20:38:29)

Hosté si tak z ledu Dinama Riga odváží důležité tři body, které jim pomohou v boji o prvenství v konferenci. Naopak, domácí ři důležité body dnes ztrácí, když po celou dobu utkání tahali za kratší konec.

Je konec! Petrohrad si z ledu Dinama Riga odváží těsné, jednobrankové vítězství, které zařídil vítězným gólem v 57. minutě Tichonov. Dinamu Riga se ani v závěru, kdy se domácí odhodlali k power-play, nepodařilo vstřelit vyrovnávací gól a tři body jim doslova "proklouzly" mezi prsty.

60:00

59:36
    Vhazování po pravici Ježova.

59:30
    Až nyní, branka domácích je prázdná, na ledě šestý hráč Dinama Riga!

59:10
    Ani nyní, kdy běží již poslední minuta, se domácí nedostávají k power-play.

58:33
    Puk ve středním pásmu, domácím se nedaří usadit se v útočné třetině a dát tak možnost gólmanovi vybruslit na lavičku a pustit šestého hráče do hry.

58:07
    Oddechový čas si bere domácí lavička. Jucers se ještě vrací do branky.

57:53
    Petrohrad vyhazuje puk ze třetiny.

57:00
    Poslední tři minuty zbývají domácím k tomu, aby vyrovnali stav utkání.

56:21
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    VIKTOR TICHONOV se individuálně prosadil mezi bránícími hráči Dinama a po nabruslední před Jucerse dává bekhendem druhou branku Petrohradu! Asistence: Teemu Ramstedt.

55:35
    Hostům utíká puk z útočné třetiny.

54:18
    Pěkná akce domácích, ale obrana Petrohradu nedává soupeři prostor k zakončení.

53:22
    Riga po delší době v útočné třetině, ale puk rychle opouští pásmo.

52:48
    Burdasov pálí z levé strany od modré, ale Jucers chytá.

52:09
    Stav je, i přes tlak hostů, stále nerozhodný, spěje dnešní utkání do prodloužení?

51:29
    Hosté i přes konec přesilové hry pokračují v tlaku, je z toho závar před Jucersem, Martensson se snažil protlačit puk pod betony do brány.

51:04

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 8. Karsums (Szczechura) - 31. Thoresen (Kalinin, Martensson), 57. Tichonov (Ramstedt)

Dinamo Riga: Jucers (Tellqvist) - Rekis, K. Redlihs, Karsmus, Szczechura, Indrasis - Lavinš, Cibulskis, Giroux, Skvorcovs, Johnson - Sotniks, Porejs, Džerinš, Meija, Bijezajs - J. Rēdlihs, Bičevskis, Ankipans, Ivanans
    SKA Petrohrad: Ježov (Ivannikov) - Alexandrov, Dallman, Martensson, Průcha, Thoresen - Kalinin, Běrďjukov, Tichonov, Ramstedt, Klimenko - Semjonov, Pěrvyšin, Kučerjavenko, Makarov, Afinogenov - Něprjajev, Fjodorov, Arťjuchin, Burdasov

Rozhodčí: Ravodin, Naumov - Pavlov, Morozov