Technika Brno – Pelhřimov 3:0 (kon.) | Břeclav – Chotěboř 10:0 (kon.) | Milevsko – Řisuty 2:6 (kon.)
Přerov – Havířov 2:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 1:8 (kon.) | Opava – Prostějov 8:6 (kon.)
Karviná (Baník) – Frýdek-M. 3:2 (po pr.) | Bílina – Sokolov 3:6 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 5:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 2:1 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 3:6 (kon.) | Kobra – Klatovy 3:1 (kon.)
HC ZUBR Přerov
2:4 (0:0, 2:2, 0:2)
AZ Havířov
Sobota 19.01.2013, 17:002. liga skupina Východ

59:57
    Havířov právě vstřelil branku!
    Sklenář už byl na cestě ven z branky a hosté toho využili. Definitivní tečku za dnešním utkáním udělal PATRIK RIMMEL. Bez asistence.

59:34
    Potrestán je Richard Brančík (PŘE) 2 minuty za nedovolené bránění. Hra se přesouvá před Sklenáře, který je zpět mezi tyčemi. Hraje se ve čtyřech.

59:19
    Sklenář je na střídačce, Zubři hrají power-play.

58:59
    Moc času do konce nezbývá. Domácí lavička bere oddechový čas.

57:07
    A na trestnou lavici už putuje domácí Jan Kolář (PŘE) 2 minuty za podražení. 38 vteřin se bude hrát 4na4, poté začne přesilovka AZetu.

55:45
    Zbytečné vyloučení na straně Havířova. David Klimša (HAV) 2 minuty za držení protihráče. Zubři hrají 38 vteřin přesilovou hru pět na tři.

54:23
    Tomáš Bursík (HAV) 2 minuty za sekání.

50:11
    Zdeněk Sedlák (PŘE) 10 minutový osobní trest za nesportovní chování.

50:11
    Jiří Goiš (PŘE) 2 min za nedovolené bránění.

46:40
    Jan Kolařík (HAV) 10 min osobní trest za nesportovní chování.

46:40
    Jiří Krisl (HAV) 2 minuty za podražení

45:48
    Kanko dorážel do odkryté branky, ale nepodařilo se mu zkrotit skákající kotouč.

44:38
    Zubři jednu šanci neproměnili a hosté z protiútoku odskakují do těsného vedení. Pechanec si všiml v předbrankovém prostoru volného JANA KOLAŘÍK, který bekhendovou kličkou zasunul puk mezi Sklenářovy betony. Asistence: Antonín Pechanec.

41:49
    Hosté dnes podruhé špatně vystřídali. Jan Kolařík (HAV) 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Hraje se pět na pět.

41:04
    Matěj Blinka (PŘE) 2 minuty za krosček. Hosté budou hrát 39 vteřin přesilovku pět na čtyři.

39:56
    Přerov právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné! Svůj dravý průnik zakončil MATĚJ BLINKA tvrdou a neomylnou střelou k levé tyči havířovské branky. Asistence: Jiří Osina, David Kudělka.

39:43
    Ještě vyloučení. Jakub Ferenc (PŘE) - Jiří Krisl (HAV) oba 2 minuty hrubost.

39:43
    Tak konečně si domácí fanoušci bouřlivě zakřičeli oblíbený chorál. Tentokrát už tvrdá střela PETRA SAKRAJDY střela skončila za Danečkem. Asistence: Richard Brančík, Marek Ditrich.

39:45
    Brančík, Ditrich a jako poslední Sakrajda. Nikdo z nich se nedokázal trefit do odkryté klece. Neuvěřitelné.

37:48
    Zubři teď mohou litovat svých neproměněných šancí. Naopak hosté jednu z nich okamžitě využívají. TOMÁŠ BURSÍK si z hranice kruhů nemýlil, když vymetl horní růžek domácí branky. Asistence: Robert Říčka, David Klimša.

34:16
    Hosté hráli v šesti a budou za to potrestání. Šance pro Zubry ke srovnání. Trest za lavičku hostí odpyká Tomáš Bursík (HAV)

33:14
    Pouhé dvě vteřiny před návratem Blinky se hosté ujímají vedení. Patrik Rimmel předložil puk do jízdy VÍTU STRÁNSKÉMU a ten přesnou střelou do středu branky otevírá skóré dnešního zápasu. Asistence: Patrik Rimmel.

31:16
    Matěj Blinka (PŘE) 2 minuty nedovolené bránění.

27:52
    Hříšníkem je Radomír Pala (PŘE), který vyfasoval dvě minuty za sekání.

25:57
    Dnešní duel sleduje 1730 diváků.

25:02
    David Klimša (HAV) 2 minuty za krosček. Už čtvrtá přesilovka pro domácí celek.

23:14
    Osina netrefil z hranice brankoviště bekhendem prázdnou branku.

22:00
    Na tresnou lavici už odjíždí Petr Kanko (HAV) 2 minuty za podražení.

21:32
    Karel Vydra jel úplně sám na Sklenáře. Přerovský brankář fantasticky zasáhl levým betonem.

20:23
    Z první střílel hodně nebezpečně Brančík. Daneček byl včas na místě a jeho slibnou šanci z kraje druhé dvacetiminutovky chytá.

18:40
    Werner Hartmann (HAV) 2 minuty za držení protihráče.

10:50
    Přesilovka pro Zubry. Marek Zientek (HAV) 2 minuty za podražení.

4:34
    Hosty čeká první přesilovka. Za držení si odpyká dvouminutový trest Radomír Pala (PŘE)

0:57
    Werner Hartmann (HAV) 2 minuty za hákování.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 40. Sakrajda (Brančík, Ditrich), 40. Blinka (Osina) - 34. Stránský (Rimmel), 38. Bursík (Říčka, Klimša), 45. Kolařík (Pechanec), 60. Rimmel

HC ZUBR Přerov: Sklenář J. (Okáč) - Pala, Tomeček, Vlček, Ferenc, Kudělka, Osina - Sedlák, Goiš, Málek, Brančík, Ditrich, Kundrátek, Sakrajda, Sprušil, Blinka, Vaněk
    AZ Havířov: Daneček L. (Matoušek) - Prokop, Vydra, Krisl, Hartmann, Rimmel, Zientek M., Zientek L., Stránský, Haas, Sztefek, Kanko, Pechanec, Pavlas, Říčka, Klimša, Bursík, Matějek, Kolařík

Rozhodčí: Škrobák - Matěj, Trunečka