Edmonton – Dallas 2:3 (po pr.) | Columbus – Calgary 3:4 (po pr.) | New Jersey – Tampa 4:2 (kon.)
NY Rangers – NY Islanders 4:1 (kon.) | Philadelphia – Florida 2:3 (po s.n.) | Buffalo – Montreal 5:4 (po s.n.)
Pittsburgh – Washington 5:2 (kon.) | Ottawa – Carolina 2:3 (po pr.) | St. Louis – Detroit 1:5 (kon.)
Minnesota – Vancouver 1:4 (kon.) | Winnipeg – Toronto 2:3 (kon.) | Nashville – Los Angeles 3:0 (kon.)
Arizona – Chicago 2:6 (kon.)
Nashville Predators
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
Los Angeles Kings
Pátek 08.02.2013, 02:00 • Bridgestone Arena • NHL

54:07
    Hosté si zahrají přesilovou hru, za hrubost jde na dvě minuty na trestnou lavici Mike Fisher (NSH).

49:44
    Poměr sil na ledě se vyrovná, Jarret Stoll (LAK) je vyloučen za držení.

48:28
    Nashville bude hrát v oslabení, Paul Gaustad (NSH) jde za hrubost na dvě minuty.

36:03
    Martin Erat jde na trestnou lavici za faul na brankáře Quicka, hosté si zahrají v závěru druhé třetiny přesilovou hru.

33:02
    Nashville právě vstřelil branku!
    Domácí využívají přesilovou hru zásluhou přesné střely zápěstím COLINA WILSONA, který dává svou druhou branku v utkání. Asistence: Shea Weber, Mike Fisher.

32:57
    Justin Williams (LAK) jde na trestnou lavici za hrubost, domácí budou hrát přesilovou hru.

27:01
    COLIN WILSON dává druhou branku Nashvillu, když překonává Quicka v brance Los Angeles Kings střelou zápěstím. Asistence: bez asistence.

15:50
    Domácí si zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici jde "bitkař" Kyle Clifford (LAK), který si již odseděl svůj pětiminutový trest za rvačku. Nyní je vyloučen na dvě minuty za podražení.

02:54
    Predators jdou do vedení díky přesné střele příklepem GABRIELA BOURQUEHO. Asistence: David Legwand, Kevin Klein.

02:15
    Hned z kraje utkání sledujeme bitku bez Clunem (NSH) a Cliffordem (LAK), oba dostávají pětiminutové tresty za rvačku, hraje se v pěti na obou stranách.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 3. Bourque (Legwand, Klein), 28. Wilson, 34. Wilson (Weber, Fisher)

Nashville Predators: Rinne (Mason) - Josi, Weber, Hannan, Klein, Gill, Ellis - WIlson, Fisher, Erat - Bourque, Legwand, Kosticyn - Spaling, Gaustad, Yip - Clune, Smith, Halischuk
    Los Angeles Kings: Quick (Bernier) - Scuderi, Doughty, Martinez, Vojnov, Muzzin, Drewiske - Brown, Kopitar, Williams - Gagne, Richards, Carter - King, Stoll, Lewis - Clifford, Fraser, Nolan

Rozhodčí: McCauley, Pochmara - Cvik, Murray

Diváci: 17113