Edmonton – Dallas 2:3 (po pr.) | Columbus – Calgary 3:4 (po pr.) | New Jersey – Tampa 4:2 (kon.)
NY Rangers – NY Islanders 4:1 (kon.) | Philadelphia – Florida 2:3 (po s.n.) | Buffalo – Montreal 5:4 (po s.n.)
Pittsburgh – Washington 5:2 (kon.) | Ottawa – Carolina 2:3 (po pr.) | St. Louis – Detroit 1:5 (kon.)
Minnesota – Vancouver 1:4 (kon.) | Winnipeg – Toronto 2:3 (kon.) | Nashville – Los Angeles 3:0 (kon.)
Arizona – Chicago 2:6 (kon.)
Arizona Coyotes
2:6 (0:4, 1:2, 1:0)
Chicago Blackhawks
Pátek 08.02.2013, 03:00 • Jobing.com Arena • NHL

55:12
    Jak jinak, opět se vylučuje na straně Phoenixu, na trestnou lavici za hákování putuje Derek Morris, přesilovou hru si zahraje Chicago.

50:00
    Již jedenáctým domácím hráčem, který jde na trestnou lavici, je Chris Summers, rozhodčí trestají jeho vražení na hrazení dvěma minutami.

46:40
    Shane Doan (PHX) je vyloučen na dvě minuty za nesportovní chování.

29:15
    Přesilová hra domácího mužstva končí, na trestnou lavici odchází Shane Doan (PHX) za nedovolené bránění.

27:42
    Marian Hossa (CHI) jde na dvě minuty za držení na trestnou lavici, Phoenix si zahraje přesilovou hru.

24:52
    Opět se vylučuje, tentokrát na obou stranách, Marcus Kruger (CHI) hákuje Olivera Ekmana-Larsson (PHX) a je dostává dvě minuty, stejně jako Ekman-Larsson, který pád zbytečně přifilmoval a jde také na dvě minuty na nafilmovaný pád.

24:20
    Brandon Saad (CHI) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění, domácí si zahrají přesilovou hru.

18:25
    Keith Yandle dostává desetiminutový trest, domácím první třetina vůbec nevyšla a je to vidět nejen na skóre, ale i na počtu vyloučených hráčů v této dvacetiminutovce!

17:58
    Zbyněk Michálek fauluje, za podražení jde na trestnou lavici a Chicago si znovu zahraje přesilovou hru pět na tři! Padne čtvrtá branka do domácí branky?

17:24
    Domácí neunáší situaci na ledě, za nesportovní chování je vyloučen Keith Yandle (PHX) a hosté si zahrají přesilovou hru.

14:31
    Pozor, Derek Morris (PHX) fauluje, rozhodčí pískají krosček a vylučují druhého hráče Phoenixu, Chicago bude hrát přesilovou hru pět na tři!

13:52
    Oliver Ekman-Larsson (PHX) jde za nedovolené bránění na dvě minuty na trestnou lavici, Blackhawks si zahrají přesilovou hru.

05:05
    Radim Vrbata oslabuje svůj tým, za vysokou hůl je vyloučen na dvě minuty a hosté si zahrají přesilovou hru.

02:35
    Rvačka! Jamal Mayers (CHI) a Raffi Torres (PHX) si to rozdali hned v úvodu utkání a oba jdou na pět minut na trestnou lavici, bude se hrát v pěti na obou stranách.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 26. Hanzal (Vrbata, Boedker), 59. Torres (Johnson, Chipchura) - 9. Stalberg (Shaw, Bickell), 15. Kane (Toews, Sharp), 18. Bolland (Kane, Sharp), 19. Kane (Sharp, Keith), 33. Toews (Hossa), 36. Bickell (Stalberg)

Arizona Coyotes: Smith (LaBarbera) - Ekman-Larsson, Z. Michálek, Yandle, Morris, Stone, Schlemko - Sullivan, Vermette, Doan - Boedker, Hanzal, Vrbata - Korpikoski, Gordon, Moss - Torres, Chipchura, Johnsson
    Chicago Blackhawks: Emery (Crawford) - Keith, Seabrook, Brookbank, Leddy, Oduya, Hjalmarsson - Saad, Toews, Hossa - Sharp, Shaw, Kane - Bickell, Kruger, Stalberg - Bollig, Frolík, Mayers

Rozhodčí: Dwyer, Watson - Heyer, Grandt