Třinec – Kladno 7:2 (kon.) | Motor ČB – Chomutov 2:0 (kon.) | Litvínov – Pardubice 3:2 (po s.n.)
Zlín – Sparta 2:1 (po pr.) | K. Vary – Vítkovice 8:3 (kon.) | Kometa Brno – Plzeň 3:2 (po s.n.)
HC Energie Karlovy Vary
8:3 (2:1, 6:0, 0:2)
HC Vítkovice Ridera
Středa 13.02.2013, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga

59:11
    Lukáš Pech (KVA) míří také na trestnou. Bude se dohrávat v poměru tři na pět.

46:31
    Viktor Ujčík (VIT) podrazil a za odměnu si prohlédne prostory trestné lavice.

40:01
    A máme tu třetí třetinu. Tu zahajuje vyloučením Michal Vachovec (KVA) s trestem z předešlé třetiny - hrubost.

26:47
    Martin Gründling (KVA) posílá své mužstvo do oslabení. Vítkovice mají šanci snížit. Pykat bude za podražení.

10:18
    Za chvíli bude k vidění hra pět na tři. Richard Stehlík (VIT) si bude moci popovídat s kolegou na trestné. Také chtěl okusit, jaké to je sekat do protihráče.

09:41
    Neukázněnost. Tomáš Voráček (VIT) hákoval. A to jsou další dvě minuty.

01:33
    Při prvním útoku si Vítkovice zařídili hru v přečíslení. Na trestnou jde domácí Vojtěch Polák (KVA). Ten také sekal.

00:34
    Tak to je začátek snů! Petr Kumstát byl u první šance domácích! Zároveň se bude vylučovat. Na dvě minuty jde pykat Kudelka Tomáš (VIT). Provinil sekáním!

Jaroslav Kubricht

Branky a nahrávky: 2. Drtina (Zaťovič, Prošek), 13. Doležal (Grman), 26. Zaťovič (Kumstát), 30. Polák (Skladaný, Pohl), 31. Skuhravý (Látal, Bicek), 32. Zaťovič, 35. Polák (Pohl), 38. Grman (Pech) - 2. Kudělka (Káňa), 42. Huna (Roman, Svačina), 60. Bartánus (Rehák, Hruška)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka - Zaťovič, Pech, Kumstát, Skladaný, V. Polák, Pohl, Skuhravý, Bicek, Doležal, Koštál, Vachovec, Zucker (13. Vlach) - Drtina, Látal, Gulaši, Gründling, Grman, Prošek, Kloz.
    HC Vítkovice Ridera: Málek (29. Šindelář) - Barinka, Kudělka, Voráček, Rehák, Malík, Stehlík, Lučka - Ujčík, Burger, Káňa - Huna, Roman, Svačina - Klimek, Hruška, Strapáč, Húževka, Szturc, Kovář, Bartánus

Rozhodčí: Turčan Tomáš, Polák Roman, Pešek Tomáš, Bádal Miloš