Poruba 2011 – Opava 3:4 (kon.) | Kolín – Jindř. Hradec 3:4 (po s.n.) | Žďár n/S – Technika Brno 5:1 (kon.)
Chotěboř – Pelhřimov 3:9 (kon.) | Nymburk – SHK Hodonín 5:4 (po pr.) | Frýdek-M. – Prostějov 4:2 (kon.)
Klášterec nO – Milevsko 5:2 (kon.) | Kobra – Jablonec n/N 4:5 (po s.n.) | Bílina – Řisuty 2:3 (po s.n.)
Sokolov – Děčín 4:2 (kon.) | Klatovy – Tábor 3:1 (kon.)
po s.n.
SC Marimex Kolín
3:4 (2:2, 0:1, 1:0)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Středa 13.02.2013, 18:00 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Hezký podvečer z kolínského zimního stadionu, Vítáme vás na dnešním online zápasu, kde Kolínští kozlové přivítají KLH Vajgar Jindřichův Hradec. Utkání začíná v 18 hod.

00:01

0:09
    Kozlové vypálili do útoku v začátku třetiny jako první.

1:36
    Lukáš Skokan, měl první šanci na Kubeše!

2:07
    Kulhánek od modré vystřelil, Kareš betonem vyrazil.

3:27
    Ofsajd Vajgaru.

4:48
    Vajgar právě vstřelil branku!

Hosté překonali lehce domácí obranu a vstřelují úvodní gól tohoto utkání. První gól hostů vstřeluje ADAM PŘIBYL za asistence Voříška.

6:30
    Štěpán od modré vypálil na Moravce, ale jeho puk byl tečovaný a skončil v ochranné síti nad brankou. Vhazuje se před Moravcem.

6:47
    Ofajsd Kolína.

8:30
    Domácí měli velikou šanci!

8:50
    Naopak na druhé straně se pokusili hosté překonat Moravce, to se jim však nepovedlo, a hra se opět přesunula ke Kubešovi.

9:05
    První potrestaný v tomto utkání je domácí hráč Martin Ježek - 2 minuty za držení.

11:05

11:06
    Domácím se podařilo v tomto oslabení skvěle ubránit pár šancí Vajgaru.

12:17
    Vyloučen Jan Štěpán (JHR) - 2 minuty za držení protihráče.

14:17
    Hosté v plném počtu. Ani domácím se nepodařilo v přesilové hře strefit branku.

15:02
    Kozlové právě vstřelili branku!

A je vyrovnáno! První branku domácích dává PAVEL ŠIFTA s přihrávkou hráče Petra Morkese. Stav je tedy 1:1

15:30
    Martin Ježek prokličkoval až ke Kubešovi a backhandovou střelou vystřelil, ale Kubeš vyráží.

15:53
    Vyloučen Adam Popelka (JHR) - na 2 minuty za podražení.

17:29
    Domácí si zahrají půl minuty přesilovou hru 3 na 5. Nyní byl potrestán Josef Mazanec (JHR) - 2 minuty za podražení.

17:36

Kozlové využili přesilovku a přesnou střelu do vajgarské branky namířil PETR PÝCHA.
    Asistence: Morkes

18:23
    Ofsajd Kolína

18:35

Hosté v přesilovce rychle odpovídají na předchozí gól. Vyrovnávající branku vstřeluje DAVID KUPEC.
    Asistence: Dvořák

19:29

20:00

Další třetina začne přibližně v 18:45.

20:01

20:20
    Tržil se jako první ujal puku a od modré vystřelil na Moravce, ten vyrazil do ochranné sítě, a vhazuje se před ním.

21:01

24:08
    Menší chumel před Moravcovou brankou.

25:16
    Ofsajd Vagaru.

26:08
    Vyloučen Jiří Kadlec (kol) - 2 minuty za podražení..

27:46

MAREK DVOŘÁK vstřeluje branku a tím posílá svůj tým do vedení. Stav utkání 2:3.
    Asistence: Kupec, Procházka

29:37
    Zakázané uvolnění Vajgaru.

30:13
    Vyloučen Jan Štěpán (JHR) - 2 minuty nedovolené bránění.

32:33
    Ofsajd Kolína.

32:13

33:25

34:16
    Kozlové mají mnoho šancí, které zatím neproměnily.

40:00

Další třetina začne přibližně v 19:33

40:01

0:21
    Zakázané uvolnění vajgaru.

41:11
    Vyloučen Pavel Šifta - 2 minuty za podražení.

42:42
    Josef Malý sám před Kubešem, ale nepodařilo se mu ho překonat.

42:53
    Pro hákování od domácího hráče Karla Nedbala bylo nahlášeno trestné střílení Vajgaru.

42:53
    Za Vajgar byl na trestné střílení pověřen faulovaný hráč David Kupec, který neproměnil!

42:43

43:03
    Vyloučen Tomáš Tržil - 2 minuty za podražení.

47:21
    Karel Nedbal vpálil mezi kruhy na Kubeše, sice ho položil, ale puk stačil vyrazit.

48:21

45:03

49:24

A je vyrovnáno! Vyrovnávající branku střílí MARTIN JEŽEK po nádherné přihrávce od DAVIDA ŠAFRÁNKA.

50:00
    Dnešní utkání sleduje 430 diváků.

51:34
    Zakázané uvolnění.

51:55
    Vyloučen Jan Štěpán - na 2 minuty za držení protihráče.

53:37
    Vyloučen Tomáš Tupý - 2 minuty za pád pod nohy.