Poruba 2011 – Opava 3:4 (kon.) | Kolín – Jindř. Hradec 3:4 (po s.n.) | Žďár n/S – Technika Brno 5:1 (kon.)
Chotěboř – Pelhřimov 3:9 (kon.) | Nymburk – SHK Hodonín 5:4 (po pr.) | Frýdek-M. – Prostějov 4:2 (kon.)
Klášterec nO – Milevsko 5:2 (kon.) | Kobra – Jablonec n/N 4:5 (po s.n.) | Bílina – Řisuty 2:3 (po s.n.)
Sokolov – Děčín 4:2 (kon.) | Klatovy – Tábor 3:1 (kon.)
po s.n.
SC Marimex Kolín
3:4 (2:2, 0:1, 1:0)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Středa 13.02.2013, 18:00 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR)

Vajgar právě vstřelil branku!

Jedinému ROBERTOVI PROCHÁZKOVI se podařilo vstřelit branku v samostatných nájezdech a tím zajistil výhru a 2 body pro svůj tým.

Jako první pojedou nájezdy Kozlové!

64:15
    Velkou šanci měl v poslední minutě prodloužení domácí Petr Morkes, jeho puk však čapl Kubeš.

58:03
    Vyloučen Kryštof Kulhánek - 2 minuty za držení protihráče.

53:37
    Vyloučen Tomáš Tupý - 2 minuty za pád pod nohy.

51:55
    Vyloučen Jan Štěpán - na 2 minuty za držení protihráče.

49:24
    Kozlové právě vstřelili branku!

A je vyrovnáno! Vyrovnávající branku střílí MARTIN JEŽEK po nádherné přihrávce od DAVIDA ŠAFRÁNKA.

43:03
    Vyloučen Tomáš Tržil - 2 minuty za podražení.

42:53
    Za Vajgar byl na trestné střílení pověřen faulovaný hráč David Kupec, který neproměnil!

42:53
    Pro hákování od domácího hráče Karla Nedbala bylo nahlášeno trestné střílení Vajgaru.

41:11
    Vyloučen Pavel Šifta - 2 minuty za podražení.

34:16
    Kozlové mají mnoho šancí, které zatím neproměnily.

30:13
    Vyloučen Jan Štěpán (JHR) - 2 minuty nedovolené bránění.

27:46

MAREK DVOŘÁK vstřeluje branku a tím posílá svůj tým do vedení. Stav utkání 2:3.
    Asistence: Kupec, Procházka

26:08
    Vyloučen Jiří Kadlec (kol) - 2 minuty za podražení..

18:35

Hosté v přesilovce rychle odpovídají na předchozí gól. Vyrovnávající branku vstřeluje DAVID KUPEC.
    Asistence: Dvořák

17:36

Kozlové využili přesilovku a přesnou střelu do vajgarské branky namířil PETR PÝCHA.
    Asistence: Morkes

17:29
    Domácí si zahrají půl minuty přesilovou hru 3 na 5. Nyní byl potrestán Josef Mazanec (JHR) - 2 minuty za podražení.

15:30
    Martin Ježek prokličkoval až ke Kubešovi a backhandovou střelou vystřelil, ale Kubeš vyráží.

15:02

A je vyrovnáno! První branku domácích dává PAVEL ŠIFTA s přihrávkou hráče Petra Morkese. Stav je tedy 1:1

12:17
    Vyloučen Jan Štěpán (JHR) - 2 minuty za držení protihráče.

9:05
    První potrestaný v tomto utkání je domácí hráč Martin Ježek - 2 minuty za držení.

8:30
    Domácí měli velikou šanci!

4:48

Hosté překonali lehce domácí obranu a vstřelují úvodní gól tohoto utkání. První gól hostů vstřeluje ADAM PŘIBYL za asistence Voříška.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 16. Šifta (Morkes), 18. Pýcha (Morkes), 50. Ježek (Šafránek) - 5. Přibyl (Voříšek), 19. Kupec (Dvořák), 28. Dvořák (Kupec, Procházka), ?. Procházka

SC Marimex Kolín: Moravec (Brázdil) - Nedbal, Hanzl, Barták, Kadlec, Kulhánek, Pýcha, Špringl, Chaloupka, Malý, Mejzr, Jankovský,Morkes, Skokan, Šifta, Ježek, Šafránek, Vágner, Pospíšil, Zumr, Semirád
    KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš (Krásný) - Procházka, Maryška, Tržil, Popelka, Tupý, Chmel, Kupec, Voříšek, Zvonek, Dvořák, Přibyl, Sekera, Mazanec, Javůrek, Jasanský, Štěpán, Záhora, Tomšík

Rozhodčí: Kareš