Lipt. Mikuláš – Michalovce 1:0 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 4:2 (kon.) | Detva – Senica 3:2 (kon.)
Topoľčany – Bardejov 3:8 (kon.)
HK Detva
3:2 (0:0, 3:2, 0:0)
HC Dukla Senica
sk Čtvrtek 14.02.2013, 17:30 • Zimný štadión Detva • 1. liga play-off (SR)

Tak a je koniec. Detva svoj tesný náskok dokázala ubrániť a získava prvý mečbal, v sérii vedie 2:1 na zápasy. Či ju dokáže ukončiť aj treťou výhrou a poraziť tak veľkého favorita, lídra tabuľky, môžte spolu s nami sledovať v zajtrajšom prenose formou zmien stavu. Do videnia. (20:07:12)

60:00

57:21
    Detva v plnom počte. Senici veľa času neostáva.

55:21
    Vylúčenie Detva - Slavomír Buda - dve minúty za podrazenie. Ďalšia šanca pre hostí dotiahnuť sa na remízu.

52:16
    Odpoveď je nie. Trochta sa vracia z trestnej lavice.

50:16
    Vylúčenie Detva - Martin Trochta - dve minúty za hákovanie. Podarí sa Senici vyrovnať v tejto presilovke?

47:51
    Senica toto oslabenie ustála, Janík späť na ľade.

45:51
    Vylúčenie Senica - Ondrej Janík - dve minúty za podrazenie.

41:27
    Senica hrá s piatimi hráčmi.

40:38
    Detva hrá s piatimi hráčmi skrátenú presilovku.

40:01
    Začala tretia tretina.

Dnešné stretnutie sleduje 402 divákov.

Strely na bránu v druhej tretine 11:14. Celkovo po druhej 23:28.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:27
    Vylúčenie Senica - Vladimír Lantoš - dve minúty za krosček.

38:38
    Vylúčenie Detva - Martin Trochta - dve minúty za seknutie.

35:17
    Senica hrá v plnom počte.

33:17
    Vylúčenie Senica - Martin Čunderlík - dve minúty za držanie.

32:35
    Senica dala gól!
    VLADIMÍR LANTOŠ priblížil svojich k vyrovnaniu. Asistencia: Eduard Šedivý. Tak po bezgólovom úvode je toto slušná prestrelka.