Pittsburgh – Ottawa 4:2 (kon.) | Detroit – St. Louis 3:4 (po pr.) | Calgary – Dallas 7:4 (kon.)
Detroit Red Wings
3:4 (2:1, 1:2, 0:0)
St. Louis Blues
Čtvrtek 14.02.2013, 01:30 • Joe Louis Arena • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:16:02)

St. Louis právě vstřelilo branku!
    Druhý bod pro St. Louis zajišťuje v první minutě prodloužení střelou zápěstím ALEXANDER STEEN. Asistence: Barret Jackman, David Backes.

54:00
    Ian Cole (STL) fauluje, přesilovou hru si zahraje Detroit.

48:05

46:05
    Kevin Shattenkirk (STL) vyhazuje puk mimo hřiště, dostává dvě minuty za zdržování hry.

40:01

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU - 2. třetina:

Detroit: 5

St. Louis: 14

40:00

39:06
    Jakub Kindl jde na trestnou lavici za nedovolené bránění, hosté si zahrají přesilovou hru.

32:39
    Detroit právě vstřelil branku!
    Red Wings srovnávají skóre zásluhou skvělé střely zápěstím PAVLA DACJUKA. Asistence: Valtteri Filppula, Jonathan Ericsson.

31:17

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 3. Tatár (Eaves), 8. Miller (Tootoo, Kindl), 33. Dacjuk (Filppula, Ericsson) - 16. Berglund (Oshie), 28. Tarasenko (Stewart, McDonald), 29. Stewart (Pietrangelo), 61. Steen (Jackman, Backes)

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) - Kronwall, Lashoff, White, Ericsson, Quincey, Kindl - Brunner, Zetterberg, Cleary - Filppula, Dacjuk, Tatár - Eaves, Abdelkader, Andersson - Miller, Emmerton, Tootoo
    St. Louis Blues: Allen (Elliott) - Cole, Pietrangelo, Jackman, Shattenkirk, Russell, Polák - Perron, Backes, Oshie - McDonald, Steen, Tarasenko - Schwartz, Berglund, Stewart - D´Agostini, Nichol, Reaves

Rozhodčí: Meier, St. Pierre - Driscoll, Henderson

Diváci: 20066