Zlín – Chomutov 2:3 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 1:4 (kon.) | HC Litvínov – Liberec 4:5 (kon.)
Třinec – Pardubice 5:2 (kon.) | Jihlava – HC Plzeň 3:0 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 1:7 (kon.)

59:15
    Srovnání měl na holi Jurčík, ale z metrové vzdálenosti se trefil pouze do betonu.

59:01
    Běží poslední minuta utkání, domácí se konečně dostali do útočného pásma.

58:11
    Dvakrát prověřil Horáka hostující Zacha. Na závěrečný tlak domácích to zatím nevypadá.

57:33
    Hosté si vyžádali oddechový čas.

57:33
    Liberečtí jsou v plném počtu.

57:00
    Libereckým se stále daří vyhazovat puk. Hosté se ještě nedostali k pořádné akci.

56:20
    Mrázek vyhazuje až za Horáka, hosté šetří čas.

55:41
    Nyní mají domácí možná poslední šanci vyrovnat stav utkání!

55:21
    Liberecké střídačce se nelíbí rozhodnutí hlavního rozhodčího a po dlouhých debatách byl udělen další osobní desetiminutový trest pro hostujícího kapitána Adama Dlouhého.

55:21
    Vyloučen hostující Psota na dvě minuty za sekání + 10 minut nesportovní chování!

54:35
    Kasal střílí z modré, Jelínek vyráží před sebe.

53:30
    Nepovedenou akci Litvínova málem potrestali hosté na druhé straně, kdy Hrníčko vyslal pěknou střelu!

53:06
    Písařík se dostal do ofsajdu a bude se vhazovat ve středním pásmu.

52:22
    Zavřel s Písaříkem vyměnili puk a druhý jmenovaný zakončil akci nebezpečnou střelou!

51:29
    Liberec je nyní lepším týmem, opět kombinuje před Horákem.

51:08
    Hra se nyní odehrává zejména na polovině Litvínova, ten se nemůže dostat přes střední pásmo.

50:29
    Další závar před litvínovskou brankou, bude se vhazovat po Horákovo pravici.

50:19
    Liberečtí se dostali do přečíslení 2 na 1 a Zacha se rozhodl pro samostatné zakončení! Těžkou střelu domácí gólman zneškodnil.

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 3. Válek (Kasal, Svoboda), 28. Smolka (Jurčík), 39. Strejček (Šrámek, Smolka), 42. Zavřel (Fučík, Trübenekr) - 22. Psota (Zacha), 23. Psota (Pyrochta, Jandejsek), 30. Zacha (Dlouhý), 46. Žďárský (Pyrochta), 50. Mikyska (Bittner, Havlas)

HC Litvínov: Horák - Kokeš, Cvrk, Svoboda, Jurčík, Fučík, Strejček, Kasal "A", Zavřel, Šrámek "C", Písařík, Kuchař, Válek, Trübenekr, Čeřovský, Zdeněk, Malec, Mical, Švarc, Smolka.
    Bílí Tygři Liberec: Jelínek - Jandejsek "A", Mrázek, Říha "A", Hrníčko, Dlouhý "C", Turek, Psota, Vlk, Zuzaník, Pyrochta, Mikyska, Pálek, Žďárský, Havlas, Frk, Zacha, Pilař, Bittner.

Rozhodčí: Pavlovič - Koskuba, Šulo