Mladá Boleslav – Most 8:0 (kon.) | Ústí n/L – Šumperk 5:1 (kon.) | Třebíč – Benátky n/J 3:2 (po pr.)
Jihlava – Kadaň 4:7 (kon.) | Hr. Králové – Beroun 7:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.)
Olomouc – Litoměřice 2:3 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Pondělí 18.02.2013, 17:301. liga (ČR)

52:24
    Kapitán Vála dohrál ostře třebíčského hráče. Rozhodčí mu ukázal 5 minut za vražení na hrazení. Do Vály se pustil Milan Přibyl.. Sumář vyloučení tedy je 2 minuty Vála Hrubost, 5 za vražení a trest ve hře. Za domácí Milan Přibyl dostal 5 minut za hrubost.

51:41
    Ján Niko dostal 2 minuty za držení protihráče.

46:28
    Rostislav Malena zahákoval Skořepu, tedy alespoň dle hlavního sudího. Rozlícený Malena se obořil na hlavního sudího a kromě 2 minutového tretu za hákování dostal i 10ti minutový osobní trest.

43:02
    Sedmým vyloučený Horákem je Václav Čejka, který se provinil podražením.

32:25
    Tomáš Kaut se provinil pordažením a posedí si na lavici hanby.

25:20
    Vlastimil Bilčík dostává 2 minuty za podražení unikajícího Krále. Sudí to na restné střílení neviděl, ač hosté vehementně protestují.

21:31
    Jakub Čuřík napadal tak usilovně až se provinil nedovoleným zákrokem z kategorie zbytečných. Dostává 2 minuty za krosček.

15:03
    Dvojnásobné vyloučení na straně Benátek, nejdříve fauloval Ján Niko kolenem, v ponechané výhodě se ještě provinil Filip Pyrochta podražením.

11:34
    Káňa nešetrně zasáhl Vařechu do obličeje a posedí si na trestné lavici 2 minuty za vysokou hůl.

09:44
    David Ostřížek (TRE) is odpočine na lavici hanby za podražení.

04:24
    Třebíč bude mít výhodu dvou můžu v poli. Další vyloučeným středočechem je Petr Kolmann. Benátecký obránce dostává trest za hákování.

03:51
    Liška dostává 2 minuty za nepříliš vybíravý zákrok. Byl mu udělen trest za vražení na hrazení.

00:50
    A hned v úvodu si hosté zahrají přesliovou hru.Kapitán Horácké Slavie Malena si odpyká trest za hákování.

David Sochor

Branky a nahrávky: 32. Hruška (Nahodil, Němec), 52. Ostřížek (Kaut, Bilčík), 62. Němec - 24. Bortňák (Špaček, Pabiška), 44. Klimt (Kolmann, Král)

SK Horácká Slavia Třebíč: Čiliak - Rangl, Malena, Zdráhal, Bilčík, Dlapa, Hruška, Sláma, Čejka - Vondráček, Fořt, Káňa - Čuřík, Ostřížek, Čech - Němec, Nahodil, Burian - Přibyl, Kaut, Křivohlávek. Trenér: Pokorný.
    HC Benátky nad Jizerou: Blažíček - Mrkvička, Kolmann, Jaroměřský, Pabiška, Vála, Pyrochta, Vlach, Niko - Vařecha, Skořepa, Klimt - Jonák, Bortňák, Špaček - Maďar, Král, Kopic - Skalický, Jech, Liška. Trenér: Čermák.

Rozhodčí: Jeřábek - Lukš, Rychlý.