Litoměřice – Písek 4:0 (kon.) | Šumperk – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Beroun – Most 1:2 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 27.02.2013, 18:00WSM Liga - O udržení

Šumperk nakonec bere tři body, i když už to vypadalo na prodloužení. Asi nikdo by neřekl před pár minutami, že domácí vyhrají o dvě branky. Rozhodčí však rozhodl ve prospěch Draků. Já se s vámi pro dnešek loučím a těším se u dalšího online přenosu v pondělí. To Salith Šumperk přivítá IHC Písek. (20:21:26)

60:00

59:58
    Zapískáno ještě zakázané uvolnění na straně Benátek nad Jizerou.

59:42
    Draci už utkávání dohrávají.

59:27
    Draci právě vstřelili branku!
    Tak je to přeci úplně jinak! Branka Benátek nebyla uznána, protože údajně KAREL PLÁŠEK trefil již předtím prázdnou klec. Tohle se hostům určitě nebude líbit. Šumperk ovšem vede 3:1 a jde si pro výhru. Bez asistence.

58:53
    Holík jen o kousek netrefil ze svého pásma prázdnou branku na druhé straně!

58:45
    Domácí se brání ze všech sil.

58:35
    Trenér Čermák si vzal oddechový čas. Uvidíme, jestli to něčemu pomůže.

58:35
    Ještě není konec a bude to pěkné drama. Vyloučen Tomáš Sedlák za pád pod nohy na 2 minty. Domácí obránce ještě může být rád, že není zapískán nájezd.

58:16
    Drakům se daří být v pásmu a získávat čas.

57:38
    Benátkám se nepodařilo dobře rozehrát - icing.

57:08
    Offside domácích, Šumperk při přechodu do pásma moc spěchá.

56:30
    Šumperk se před závěrem dostává do vedení. Jako první střílel Marek Haas. Stejskal už byl na zemi a jen tak tak tuto ránu vyrazil. Jenže kotouč se dostal na místo, kde stál KAREL PLÁŠEK, a ten překonal několik ležících těl před ním. Asistence: Marek Haas, Michal Hlinka

56:21
    Tesařík to zkoušel z velké dálky, hostující brankář vše viděl a puk později zakryl svým tělem.

56:00
    Meidl pálil příklepem moc nad Stejskalovu klec.

55:38
    Offside domácích.

55:24
    Pastor přihrál na Hulvu z těžé pozice, domácí útočník šel ovšem na jistotu a puk ve středním pásmu jen odevzdal.

54:50
    Další střelou na Stejskala získávají domácí pásmo.

Luboš Heider

Branky a nahrávky: 11. Sedlák (Červenka, Brunec), 57. Plášek (Haas, Hlinka), 60. Plášek - 27. Chlapík (Pabiška, Pyrochta)

DRACI PARS ŠUMPERK: Vajner (Rozum) - Novotný, Holík - Pastor, Sedlák - Gewiese, Tesařík - Navrátil - Hlinka, Plášek, Haas - Červenka, Brunec, Hulva - Finsterle, Meidl, Cink - Kindl, Skoumal, Langr
    HC Benátky nad Jizerou: Stejskal (Jelínek) - Kolmann, Mrkvička - Pabiška, Pyrochta - Jaroměřský, Niko - Kopic, Skořepa, Vařecha - Špaček, Chlapík, Maďar - Bortňák, Vlach, Skalický - Mikšovský, Liška, Bittner

Rozhodčí: Kubičík - Juřeček - Rychlý