Columbus – Dallas 4:5 (po pr.) | Washington – Carolina 3:0 (kon.) | NY Rangers – Winnipeg 3:4 (kon.)
Tampa – Buffalo 1:2 (kon.) | NY Islanders – Boston 1:4 (kon.) | Florida – Pittsburgh 6:4 (kon.)
Minnesota – Calgary 2:1 (po pr.) | Vancouver – Arizona 2:4 (kon.) | San Jose – Colorado 3:2 (po s.n.)

3. M.LETESTU

Děkuji za pozornost a zase někdy na shledanou. (03:50:19)

Českého fanouška potěší informace, že Jaromír Jágr odehrál v zápase 16 minut a 6 sekund a dostal se ke dvěma střelám. Viděli jsme opravdu zajímavý západ, Dallas čtyřikrát vedl, ale domácí vždy dokázali odpovědět. V prodloužení rozhodl o výhře Hvězd Robidas.

63:03
    Dallas právě vstřelil branku!

Je rozhodnuto! STEPHANE ROBIDAS dorazil svou vlastní střelu a zajistil tak hostům výhru v prodloužení.

62:35
    Polovina prodloužení za námi, vypadá to, že se bude rozhodovat v nájezdech. Zdá se mi, že oba týmy pojaly prodloužení jako "nutné zlo" před nájezdovou loterií.

61:55
    Česká 68 na nakonec zlepšila náladu, její střelu ale gólman Collumbusu bez problému zlikvidoval.

61:35
    Jágr v souboji o puk u mantinelu o černý kus gumy přišel.

61:04
    Hra je přerušena, buly před brankou hostujícího týmu.

60:12
    Dallas začíná útočit, hraje opravdu velmi aktivně. Zjevně je nespokojen s tím, že se prodlužuje.

60:01

Základní hrací doba vítěze neurčila, a tak se bude pět minut prodlužovat. Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

60:00

59:35
    Dallas ve svém obranném pásmu zápas dohrává.

59:00
    Poslední minuta třetiny.

58:26
    Columbus právě vstřelil branku!

Domácí vyrovnávají i počtvrté. 94 sekund před koncem základní hrací doby vstřelil branku střelou zápěstím RJ UMBERGER. Asistence: Nick Foligno.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:40
    Zakázané uvolnění domácích.

57:17
    Hvězdy dobře brání už ve středním pásmu. Navíc drží puk bezpečně daleko od své branky.

56:20
    Columbus se snaží dostat se do útočného pásma, ale proti Dallasu to bude mít hodně těžké.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 22. Nikitin (Tjutin, Letestu), 27. Dorsett (Letestu, Prospal), 47. Atkinson, 59. Umberger (Foligno) - 15. Morrow (Eakin, Goligovski), 26. Roy, 29. Roussel (Dillon, Robidas), 54. Eakin (Smith, Robidas), 64. Robidas

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij, Mason - Moore, Nikitin, Erixon, Aucoin, Goloubef, Tjutin - Gilles, Letestu, Calvert, Atkinson, Dorsett, Brassard, Umberger, Johansen, Prospal, MacKenzie, Boll, Folingo
    Dallas Stars: Bachman, Nilstrop - Robidas, Dilon, Daley, Goligovsky, Oleksiak, Benn - Morrow, Roy, Smith, Eakin, Eriksson, Nystrom, Fraser, Fiddler, Garbutt, Roussel, Jágr

Rozhodčí: Kimmerly, McCauley - Sharrers, Heyer