Real Madrid – Barcelona 2:1 (kon.) | La Coruňa – Rayo Vallecano 0:0 (kon.) | Osasuna – Ath. Bilbao 0:1 (kon.)
Valencia – Levante 2:2 (kon.)
Valencia CF
2:2 (2:1)
Levante UD
Sobota 02.03.2013, 22:00 • Estadio de Mestalla, Valencia • Španělská LaLiga

Rozhodčí Velasco ukončil dnešní utkání, které skončilo nerozhodným stavem 2:2. Do vedení šlo v šestnácté minutě Levante, když se trefil Iborra, nicméně ve dvacáté sedmé minutě vyrovnal na 1:1 Jonas a zápas byl opět otevřený. Valencia se v prvním poločase dočkala ještě druhé branky, a to když se trefil Soldado, který zvedl domácí fanoušky ze sedaček. Vypadalo to, že Valencia už si vedoucí skóre pohlídá a připíše si na své konto tříbodový zisk. Nicméně minutu před koncem řádné hrací doby vyrovnal Barkero a domácí byli v momentě velmi smutní. Vítězný gól mohl vstřelit ještě Parejo, ale Munua ho vychytal. Zápas skončil remízou, a oba týmy si tak připisují na svá konta jednobodový zisk. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (00:04:02)

90+3
    Žlutou kartu vyfasoval také Ballesteros.

90+3
    Žlutou kartu vyfasoval Andres Guardado.

90+2
    K odraženému balonu se jako první dostal Feghouli, ale zamířil nepřesně.

90+2
    Gól na kopačce měl Parejo, ale Munua si připsal výtečný zákrok a střelecký pokus zlikvidoval.

90+1
    Následuje volný přímý kop pro domácí.

90
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Žlutou kartu obdržel David Navarro.

90
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází David Albelda, přichází Jonathan Viera.

89
    Levante právě vstřelilo branku!
    Domácí obrana se dopustila chyby a Levante tuto chybu potrestalo. Minutu před koncem řádné hrací doby vyrovnává přesnou trefou na 2:2 BARKERO.