Breda – Heerenveen 1:2 (kon.) | Zwolle – Willem II 2:0 (kon.) | Eindhoven – Venlo 2:0 (kon.)
Twente – Ajax 0:2 (kon.)
FC Twente
0:2 (0:2)
Ajax Amsterdam
Sobota 02.03.2013, 20:45 • De Grolsch Veste, Enschede) • Nizozemská Eredivisie

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:33:29)

Dnešní utkání je u konce a dá se říct, že nebýt pár minut ve druhé půli, kdy se domácí vzepjali k lepšímu výkonu, patřilo téměř celé hostům, kteří dnes na trávníku De Grolsch Veste v Enschede jasně dominovali. Jejich, místy až drtivá, převaha sice "přinesla" jen dva góly, herní projev Ajaxu byl však minimálně o třídu lepší, než domácího Twente.

90+2
    Ovšem již běží poslední minuta nastavené dvouminutovky, šance domácího týmu na body tak definitivně vzaly za své.

90+1
    Nakonec jsou z toho dvě minuty nad ráme řádné hrací doby, faul Fera na polovině hřiště, domácí budou rozehrávat.

90
    Běží poslední minuta a ani ve druhé půli nemusel sudí Liesveld příliš hru přerušovat, takže je otázkou, kolik času nastaví.

88
    Ještě je tu nebezpečný přímý kop hostů, ale míč končí v náruči připraveného Michajlova.

86
    Sřídání i v sestavě hostů, hřiště opouští Schöne, nahradí ho na zbytek utkání Hoesen.

85
    Poslední pětiminutovka, domácí se stále snaží, ale s kombinací si příliš neví rady.

84
    Druhé střídání domácího týmu v době, kdy řada fanoušků již opouští tribuny. Na hřiště přichází Edwin Gyasi, který nahradí Hölschera.

83
    Velmi dobrý míč, někdo z obrany musel na bližší tyči hlavičkovat míč mimo pokutové území.

83
    Rohový kop pro Ajax.

82
    Oba týmy jako by šetřily i se střídáními, zatím jsme zaznamenali po jedné změně na každé straně.

80
    Začíná poslední desetiminutovka, hosté do ní vstupují nepřesným centrem van Rhijna z pravé strany.

78
    Ajax přenechal aktivitu domácím, těm se zatím ani nedaří vypracovat si gólovou šanci, natož dát gól.

76
    Tim Hölscher zahrává přímý kop ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů, ovšem Vermeer krotí míč ve své náruči.

75
    Aktivita domácích přece jenom narůstá, nyní si vytvořili zajímavou standardní situaci na polovině soupeře.