Dortmund – Hannover 3:1 (kon.) | Wolfsburg – Schalke 1:4 (kon.) | W. Brémy – Augsburg 0:1 (kon.)
Norimberk – Freiburg 1:1 (kon.) | Hamburg – Fürth 1:1 (kon.) | Leverkusen – Stuttgart 2:1 (kon.)
1. FC Norimberk
1:1 (1:0)
SC Freiburg
Sobota 02.03.2013, 15:30 • Stadion Nürnberg, Nürnberg • Německá Bundesliga

Utkání nakonec skončilo menším zklamáním pro domácí. Nürnberg totiž ve vyrovnaném utkání, v němž se ani o jednom týmu nedalo říct, že byl lepší, vedl od 33. minuty, kdy se z penalty trefil Simons. Freiburg ve druhém poločase vyvinul mnohem větší útočnou aktivitu a byl za to odměněn v 83. minutě, kdy z dorážky určil konečný stav utkání Schmid. Nürnberg tak počtvrté v řadě remizoval, pro Freiburg to je osmý bod z posledních čtyř utkání. Český reprezentační útočník Tomáš Pekhart dnes odehrál šedesát dva minut a v jejich průběhu příliš vidět nebyl. Já vám děkuji za to, že jste sledovali tento přenos. (17:26:10)

90+5

90+5
    Zbytečná závěrečná žlutá karta pro přemotivovaného Sebastiana Poltera.

90+4
    Nürnberg se ale ubránil, Freiburgu už příliš času na útočné polovině nezbývá.

90+4
    Jedenáctý rohový kop pro Freiburg.

90+3
    Baumann jej vyboxoval před šestnáctku k Ildizovi, ten si míč potáhl do velkého vápna, ale odtud branku netrefil.

90+3
    Desátý roh pro der Club.

90+2
    Závěr utkání je hodně bojovný.

90+1
    Plattenhardt ale takticky zastavil Kruseho ještě na útočné polovině.

90+1
    Tento roh skončil jen u Baumanna a ten ihned zakládá další akci Freiburgu.

90+1
    Přidávají se čtyři minuty.

90
    Rohový kop se Nürnbergu povedl až na podruhé, nepříliš jistý Baumann jej v poslední chvíli vytáhl na další.

90
    Diagne až za pomoci masérů odešel ze hřiště.

89
    Po snaze o rychlý brejk se Nürnberg dožadoval pokutového kopu, nakonec z toho bude jen roh a zraněný Diagneho.