Sturm Graz – Admira 1:2 (kon.) | Salzburg – Wiener 3:1 (kon.) | Austria – Wacker 4:0 (kon.)
Mattersburg – Ried 1:0 (kon.)
FC Red Bull Salzburg
3:1 (1:1)
SC Wiener Neustadt
Sobota 02.03.2013, 18:30 • Red Bull Arena Kapacita: 31 100 • Rakouská Bundesliga

Děkuji Vám za pozornost. Na přečtenou (20:24:31)

Zápas je u konce. Favorit dnešního utkání Salzburk zvítězil 3:1. Neustadt se ale za svůj výkon vůbec nemusí stydět. Skóre otevřel v 19. minutě Terzic, pár minut na to už to mohlo být 0:2,ale domácí zachránila tyč. Zbytek zápasu byl v podání domácích. Po krásné individuální akci Maneho skóroval Soriano. Druhý gól zapracovala stejná dvojice, MANE-SORIANO. Salzburk uklidnil 3. gólem Alan.

90+2
    Centr do pokutového území Salzburku nedokázal nikdo využít. Míč mají na kopačkách domácí.

90
    Střídání v týmu SC Wiener Neustadt: ze hřiště odchází Terzic, přichází Radulovic.

88
    Rauter měl možnost dotáhnutí skóre na kopačce, ale přestřelil branku. Následuje odkop od Walkeho svatyně.

86
    Nedorozumění mezi domácí obranou vyústilo ve ztrátu míče.

85
    Zápas už se spíše symbolicky dohrává, žádný z týmů se dopředu moc nehrne.

81
    Ze hřiště dnes odchází dle mého názoru nejlepší hráč utkání MANE . Nahradil ho Nielsen.

80
    Rakowitz měl šanci na vstřelení branky, ale jeho střela byla zblokovaná pouze na rohový kop. Ten ale domácí ubránili.

78
    Žlutou kartu uviděl Hofbauer.

78
    Hinteregger krásnou dalekonosnou střelou o centimetry netrefil branku. Stav mohl být 4:1!

77
    Hosté se nedokáží dostat ke střele.

75
    Walkeho brána nebyla ohrožena, Klein odkopem zažehnal nebezpečí.

74
    Bozkurt se provinil faulem.

74
    Rohový kop pro Weiner Neustadt

Držení míče 63%-37%

71
    Salzburk kontroluje hru. Nechce za žádnou cenu připustit zdramatizování závěru zápasu.