Valencia – Levante 2:2 (kon.) | Granada – Mallorca 1:2 (kon.) | Espanyol – Valladolid 0:0 (kon.)
Malaga – Atlético 0:0 (kon.) | Real Sociedad – Real Betis 3:3 (kon.)
Espanyol Barcelona
0:0 (0:0)
Real Valladolid
Neděle 03.03.2013, 17:00 • Estadi Cornellà-El Prat, Barcelona • Španělská LaLiga

Druhý poločas kopíroval ten první, ovšem Espanyol Barcelona si vytvořila několik slibných brankových příležitostí, ovšem žádnou nevyužila. S blížícíma se minutama konce zápasu se Valladolidu dařilo držet míč dál od vlastní brány a zápas tak končí bezbrankovou remízou. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 54%/46%.
    Celkem střel: 8/5.
    Rohové kopy: 8/4.
    Fauly: 9/15.
    Žluté karty: 0/1. (18:52:11)

90+2
    V závěru se ještě Óscar dostával do nebezpečného zakončení, ale těsně před ním odvracel míč Moreno.

90+1
    Hostům se daří držet míč dál od vlastní brány.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě 2 minuty nad základní hrací dobu.

87
    Domácí Wakaso zakončoval akci svého celku, ale jeho prudká rána se vytočila metr nad bránu hostujícího gólmana.

86
    Simão jej však nacentroval přímo na hlavu prvního bránícího hráče Valladolid.

86
    Po faulu na Verdúa budou domácí zahrávat trestný volný kop z pravé strany.

85
    S blížícíma se závěrečnýma minutama nepouští Espnyol protivníka ze své poloviny.

84
    Ale domácí si počínají vůči soupeři nedovoleně.

84
    Opět López rozhýbaval statickou ofenzívu svého celku. Verdú drží míč na pravém křídle a snaží se vykombinovat do vápna.

83
    Rychlý přístup bránících hráčů hostů dělá při kombinaci Barceloně problémy.

82
    Hosté drží míč na polovině hřiště a po několik minut nepouští soupeře k balónu.

80
    Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Manucho, přichází Guerra.

78
    Valladolidu se daří hru kouskovat před narůstajícím náporem domácího Espanyolu.

77
    Domácí Gómez v dalším střeleckém pokusu, kterým přestřeluje bránu Hernándeze.

75
    Který odvrací Alvaro Rubio.

74
    Až domácí Gómez napřáhl ze střední vzdálenosti a po teči jednoho z bránících hráčů Valladolidu získávají hosté roh.