Valencia – Levante 2:2 (kon.) | Granada – Mallorca 1:2 (kon.) | Espanyol – Valladolid 0:0 (kon.)
Malaga – Atlético 0:0 (kon.) | Real Sociedad – Real Betis 3:3 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
3:3 (0:1)
Real Betis
Neděle 03.03.2013, 21:00 • Estadio Municipal de Anoeta, Donostia-San Sebastian • Španělská LaLiga

Pevně doufám, že se Vám toto utkání líbilo a postaralo se o skvělé zakončení sportovní neděle. Já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se těším na shledanou. (22:55:21)

Je za námi utkání, které se muselo zejména ve druhé půli líbit. Celkově šest branek a spousta dalších šancí, to vše bylo k vidění. Real Betis se dostal ve 49. minutě do dvoubrankového náskoku díky Pabónovi, jenže pak přišel velký obrat a mezi 51. a 62. minutou se San Sebastian trefil celkem třikrát! Nejprve snížil Vela, o vyrovnávací gól se postaral Í. Martínez a pokutový kop proměnil Xabi Prieto. V těchto chvílích by si na hosty asi nikdo nevsadil, ale ti se dočkali vyrovnání. Svou druhou branku přidal Pabón a stanovil tak konečné skóre.

90+3
    Závěrečný nápor San Sebastianu končí centrem do Adriánových rukavic.

90+1
    Žlutou kartu za přidržení protihráče dostal hostující Javi Chica.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

89
    Ifrán se teď zachoval možná trochu sobecky, když chtěl sám zakončit, a narazil na neprostupnou zeď.

87
    Po něm střílel Agirretxe, jenže o notný kus vedle.

86
    Ifrán se mohl stát hrdinou domácích. Po pravé straně se dostal do vápna, měl chvíli čas na střelu, tu mu ale obránci srazili na roh.

84
    Poslední střídání Betisu, pro dnešek už má všechno odehráno Beñat a zbývající minuty odkope Javi Chica.

83
    A málem z toho byl čtvrtý gól! Po odraženém centru se do voleje položil De La Bella a Adrián měl co dělat, aby střevu vyrazil!

82
    Další rohový kop pro San Sebastian, kopne ho Pardo.

80
    Další střídání domácího týmu, z trávníku za potlesku tribun odchází Xabi Prieto a ho hry se zapojil Diego Ifrán.

79
    Vela to zkusil samostatně po levém křídle, dal Cañasovi jesle, ale přes dalšího hráče už nepřešel.

77
    Z následného rohu nezahřmělo.

77
    Hosté si málem dali vlastní branku, když Griezmannův centr tečoval Amaya mimo dosah Adriána a míč jen těsně minul bránu!

76
    Centr se stáčel směrem do branky, dobře si na něj vyběhl Adrián a vyboxoval.

75
    Rohový kop pro domácí.

73
    Změnu provádí i domácí. Splněno má David Zuturuza a zbytek utkání odehraje Rubén Pardo.

Aleš Pur

Branky: 51. Vela, 56. Í. Martínez, 62. Xabi Prieto (pen.) - 30. Molina, 49. Pabón, 66. Pabón

Karty:   36. C. Martínez (RSC) - 37. Campbell (RBE), 42. Beñat (RBE), 61. Á. López (RBE), 73. Cañas (RBE), 90+1. Chica (RBE)

Real Sociedad San Sebastian: Bravo - Carlos Martínez, Mikel, Íñigo Martínez, De La Bella - Bergara, Zurutuza (73. Pardo) - Vela, Xabi Prieto (80. Ifrán), Griezmann - Agirretxe. Trenér: Philippe Montanier.
    Real Betis: Adrián - Á. López, Mario, López, Nacho - Cañas, Beñat (84. Chica) - Campbell (72. Nono), Pabón, Carlos (62. Castro) - Molina. Trenér: Pepe Mel.

Rozhodčí: Ignacio Iglesias - Alfonso Costoya, Víctor Fernández