Valencia – Levante 2:2 (kon.) | Granada – Mallorca 1:2 (kon.) | Espanyol – Valladolid 0:0 (kon.)
Malaga – Atlético 0:0 (kon.) | Real Sociedad – Real Betis 3:3 (kon.)
Granada CF
1:2 (1:1)
RCD Mallorca
Neděle 03.03.2013, 12:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada • Španělská LaLiga

Granada opanovala druhý poločas, ve kterém si držela převahu. Ovšem branku se jim nepodařilo vsítit. V nastaveném čase přišel šok pro domácí. V 94. minutě udeřil z rohového kopu Hemed a vystřelil svému celku tři body! Děkujeme za pozornost!

Mallorca právě vstřelila branku!
    Giovani dos Santos přesně nalezl hlavu naskakujícího TOMERA HEMEDA, který prostřeluje domácího brankáře Toňu a vystřeluje tak tři body svému celku v šokujícím závěru!

90+4
    Giovani vybojoval rohový kop pro svůj tým, který sám rozehraje.

90+4
    Giovani dos Santos opět v offsidové pasti.

90+3
    El-Arabi se snažil projít proti přesile na pravé straně. Byl však zastaven.

90+2
    Za hlasité protesty vidí žlutou kartu Michael Pereira.

90+2
    Už na druhé straně se neprosadil El-Arabi, jehož pokus končí v zámezí.

90+1
    Giovani nacentroval na zadní tyč, kde hlavičkoval do náruče brankáře Nunes.

90
    Hlavní sudí dnešního duelu nastaví ještě 4 minuty nad základní hrací dobu ve druhém poločase.

89
    V postavení mimo hru zastaven Giovani dos Santos.

88
    Následný centr na zadní tyč sbírá ze vzduchu hostující gólman Aouate.

87
    Za ostrý zákrok na Brahimiho dostává žlutou kartu hostující Alan Hutton.

87
    Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Buonanotte, přichází Torje.

86
    Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Alfaro, přichází Pereira.

85
    Na protější straně se Hemed dostal k centrovanému míči a trefuje tyč Toňovy brány!

84
    Nebezpečný útok Arandy, který však nepřesně poslal míč na nabíhajícího El-Arabiho.

82
    Domácí Rico se snažil ohrozit branku soupeře ze střední vzdálenosti, ale jeho ránu s přehledem Aouate chytá.