Mladá Boleslav – Přerov 2:3 (kon.) | Olomouc – Hr. Králové 5:6 (po s.n.)
po s.n.
HC Olomouc
5:6 (2:2, 1:1, 2:2 – 0:0)
Královští lvi Hradec Králové
Středa 06.03.2013, 17:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • Extraliga staršího dorostu

Konec zápasu. (19:55:40)

Hradec právě vstřelil branku!
    Rozhodující branku si připisuje DRAHOŠ JEBAVÝ!

Michal Musil překonal Motálka se svou stahovačkou a Hradec vítězí

Tomáš Šoustal k hattricku branku nepřidal - 0:1

Drahoš Jebavý uspěl střelou pod víko - 0:1

Za domácí jel Jan Kropáč, bekhendový blafák mu Veselý zlikvidoval.

Daniel Voženílek se střelou mezi nohy neuspěl.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení se nerozhodlo, jde se na nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:54
    Střela Michala Čamka po nabití Jana Kropáče byla hodně nepřesná, posledních pár vteřin pro Moru. Vhazování před brankářem Hradce.

64:27
    Puk je v pásmu Olomouce, lvi se snaží překlopit výhru na svou stranu ještě v nastavené pětiminutovce.

63:33
    Domácí celek hraje v plném počtu.

63:01
    Běží poslední dvě minuty prodloužení. Rozhodne se ještě v nich nebo budeme muser jít k samostatným nájezdům?

62:04
    Do samostatného úniku se málem dostal Michal Čamek, na poslední chvíli mu však šanci zmařil jedne z hostujíchc zadáků.

61:33
    Šance pro Hradec! Za sekání usedá na trestnou lavici Tomáš Šoustal (OLO).

61:14
    Na druhé straně proti střele Tomáše Markla musel zasahovat František Veselý.

60:28
    Tomáš Motálek po střele Bureše raději přikrývá kotouč pod svou lapačku, kolem bylo totiž až moc hradeckých dresů.

60:01

David Jahoda

Branky a nahrávky: 1. Šoustal T. (Pavlovský, Brandýs J.), 7. Markl (R., Heža J), 34. Šoustal T. (Brandýs J.), 48. Šoustal T. (Brandýs J.), 49. Čamek - 7. Jebavý (Musil), 20. Klemenc, 40. Musil (Malinský), 52. Malinský (Voženílek), 59. Tvrdík (Bezděk), ?. Jebavý

HC Olomouc: Motálek (Urbisch) – Nesvadba, Brandýs J. (C), Majer, Klvaňa, Horák R., Hrabica, Škoda, Gatěk – Kočiřík, Šoustal T., Pavlovský – Ministr T., Kropáč, Čamek – Horák J., Heža J., Markl.
    Královští lvi Hradec Králové: Veselý (Červený) – Skála, Novotný, Souček, Bezděk, Gančarčík, Matějček, Voříšek, Bureš, Havránek – Tvrdík J., Musil, Malinský, Šeda, Voženílek, Voženílek, Jebavý, Pilař (C), Klemenc.

Rozhodčí: Klimecký – Řehulka, Nazad.