Columbus – Edmonton 4:3 (po s.n.) | Washington – Boston 4:3 (po pr.) | New Jersey – Tampa 2:5 (kon.)
NY Islanders – Montreal 6:3 (kon.) | Carolina – Buffalo 4:3 (kon.) | Florida – Winnipeg 4:1 (kon.)
NY Rangers – Philadelphia 4:2 (kon.) | Detroit – Colorado 2:1 (kon.) | Chicago – Minnesota 5:3 (kon.)
Vancouver – San Jose 2:3 (po s.n.) | Los Angeles – St. Louis 6:4 (kon.)
po s.n.
Vancouver Canucks
2:3 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:0)
San Jose Sharks
Středa 06.03.2013, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver, CA-BC • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek dne a u dalších online přenosů na počtenou! (06:56:43)

Zblokované střely: 10:20

Branky a nahrávky: 34. H. Sedin (D. Sedin, Burrows), 40. Hansen (Raymond, Hamhuis) - 8. Gomez (Vlasic, Stuart), 25. Burish (Stuart), 65. Pavelski (pen.). Rozhodčí: Meier, St. Laurent - Lazarowich, Galloway. Diváci: 18910.

Hvězdy utkání:

1. Dan HAMHUIS (VAN) - 0+1
    2. Brad STUART (SJS) - 0+2
    3. Jannik HANSEN (VAN) - 1+0

V dnešním utkání ve vancouverské Rogers Areně jsme viděli opravdový boj, po prodloužení svítilo na ukazateli skóre nerozhodné skóre 2:2. Hosté sice už vedli 2:0 zásluhou premiérových branek v ročníku Scotta Gomeze a Adama Burishe, domácí ale ještě do druhé přestávky dokázali srovnat, když se prosadili Henrik Sedin a Jannik Hansen. Do konce prodloužení poté už branka nepadla, rozhodnout tak musely samostatné nájezdy. Ty ukončil ve čtvrté sérii úspěšným nájezdem Joe Pavelski, čímž hostům zajistil veledůležité body!