Columbus – Edmonton 4:3 (po s.n.) | Washington – Boston 4:3 (po pr.) | New Jersey – Tampa 2:5 (kon.)
NY Islanders – Montreal 6:3 (kon.) | Carolina – Buffalo 4:3 (kon.) | Florida – Winnipeg 4:1 (kon.)
NY Rangers – Philadelphia 4:2 (kon.) | Detroit – Colorado 2:1 (kon.) | Chicago – Minnesota 5:3 (kon.)
Vancouver – San Jose 2:3 (po s.n.) | Los Angeles – St. Louis 6:4 (kon.)
New York Islanders
6:3 (0:1, 3:1, 3:1)
Montreal Canadiens
Středa 06.03.2013, 01:00NHL

Děkuji Vám za pozornost. (03:40:37)

Domácí předvedli dvě povedené třetiny a jsou za to odměněni výhrou nad vedoucím celkem Východní divize. Střely na branku: 24-32

60:00

59:44
    Islanders právě vstřelili branku!
    Střelou do prázdné branky ještě navyšuje skóre McDONALD. Asistence: Martin, Cizikas.

58:53
    Dovolím si říct, že je rozhodnuto. Tavares se po buly natlačil před branku a dorazil nastřelený puk za Price. Asistence: Boyes

57:38

55:38
    Hosté si komplikují cestu za vyrovnáním. Menší trest za příliš mnoho hráčů na ledové ploše si odpyká Gallagher.

47:56
    RADEK MARTÍNEK, který v sestavě nahradil Višňovského se předvedl parádní střelou do levého horního růžku. Price neměl šanci. Asistence: Okposo, Hickey.

46:07
    Montreal právě vstřelil branku!
    A hosté přesilovku využívají. GIONTA zůstal zaparkovaný před brankou a pouze dorazil vyražený puk do branky. Asistence: P.K. Subban, Ryder.

44:30
    Domácí teď pykají dvěmi minutami za příliš mnoho hráčů na ledové ploše.

41:19
    Oddechový čas pro domácí.

40:01

Další třetina začne přibližně v 02:55.

Ve druhé třetině byli domácí jednoznačně lepším týmem a zaslouženě otočili skóre. Hosté se do největších šancí dostávají v přesilových hrách a jednu také zásluhou Subbana dokázali využít.

40:00

39:19
    Tavares vyloučen po atakování brankáře Canadiens.

36:49
    Tesně po uplynutí prvního trestu od modré napřáhl P.K. SUBBAN a trefil horní růžek domácí branky. Asistence: Markov, Ryder.

36:28
    Tentokrát si přesilovou hru zahrají hosté. Dvě minuty za krosček pro Streita.

Ján Jabrocký

Branky a nahrávky: 22. Moulson (Nielsen), 33. Martin (Boyes, Tavares), 33. Grabner (Hickey, McDonald), 48. Martínek (Okposo, Hickey), 59. Tavares (Boyes), 60. McDonald (Martin, Cizikas) - 6. Plekanec (Galchenyuk, Ryder), 37. Subban (Markov, Ryder), 47. Gionta (Subban, Ryder)

New York Islanders: Nabokov - Finley, Streit, Hamonic, McDonald, Martínek, Hickey - Boyes, Tavares, Moulson - Okposo, Nielsen, Bailey - Ullstrom, Reasoner, Grabenr - Cizikas, Aucoin, Martin
    Montreal Canadiens: Price - Yemelin, Markov, Subban, Kaberle, Bouillon, Gorges - Gallagher, Desharnais, Pacioretty - Ryder, Plekanec, Prust - Gionta, Eller, Galchenyuk - Armstrong, White, Moen