Patriot Budapešť – K. Vary 4:5 (kon.)
Patriot Budapešť
4:5 (1:1, 3:1, 0:3)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 08.03.2013, 18:00 • Jegpalota Icecenter Budapešť, Maďarsko. Kapacita: 2200 míst. • MHL

59:12
    Novák mohl rozhodnout, ale Vay chytá!

58:00
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!

Domácí fanoušci - chuligáni začínají dělat neplechu. Tvrdě se dožadují prozkoumání videozáznamu... Rozhodčí ale tentokrát po konzultaci branku uznává a karlovarští tak dokonali zvrat ve skóre.

57:21
    Klimíček se dostal do zakončení, ale na Vaye nevyzrál.

56:17
    Nemeš dostává osobní trest na 10 minut za nesportovní chování.

56:10
    Sýkora prověřil připravenost Vaye. Domácí brankář se ale překvapit nenechal.

52:28
    Patrioti vstřelili branku, ale rozhodčí se poradil s videem...
    Dle videozáznamu sudí Timurov rozhodl, že se jedná o neplatnou branku z důvodu vstřelenií branky za pomocí vysoké hole.

51:15
    Další šanci Zadražila opět chytá Vay.

47:36
    Novákův únik vychytal Vay. Několik hráčů hostí se ještě pokoušelo dorážet, ale bez úspěchu.

45:30
    Kverkovu ránu chatá Vay.

44:36

Tak to je neuvěřitelný zvrat! Vay vytáhl puk lapačkou až zpoza brankové čáry. Branka uznána Chalupovi. asistence Jurák, Harkabus.

43:20

Odměna za zvýšenou aktivitu. Vay vyrazil Zadražilovu ránu, ale na dorážku Nováka jež neměl.

40:12
    Vuloučení hostí. Tomeček dostává trest na 2 minuty.

37:04
    Glemba prověřil Habala. Ten byl ale připraven a dobrou šanci domácích lapil.

36:47
    Přesilová hra pro Karlovy Vary.
    Na 2 minuty si jde odpočinout domácí Dolník.

36:00
    Dobré výsledky začínají u brankáře. Tomu nyní uvěří domácí Patrioti. Vay si připisuje další dobrý zákrok.

33:00
    Kubica zastoupil v bráně Vaye a zabránil tak snížení skóre.

32:00
    2 minuty pro M.Dvořáka (PAT) za držení.

30:50
    Patriot právě vstřelil branku!

Domácí jsou ve varu. Nedvěd naznačil střelu a nakonec zametl do prázdné branky. asistence piačka.

27:30

Domácím se podařilo rychle získat zpět vedení! Střelec branky byl Glemba, asistoval mu Klináč.

26:00

TOMEČEK prošel středem a vystřílil na brankáře krátkým švihem přes obránce. Vay byl bezmocný! Asistence Kverka

24:41
    Tomeček ukazuje, že hosté nezůstali v šatně. Prašel až Vayovi, skórovat ale nedokázal.

23:50
    Glemba suverénně středem prošel do útočné třetiny, ale srazil se s Kalináčem a je po akci.

23:00
    Nemeš vypálil na branku z levého křídla. Habal ale s přehledem chytá!

20:37

A první třetina se nám opakuje. Alespoň tedy její začátek určitě. KALINÁČ Martin prošel do útočné třetiny a vstřelil gól.

18:56

Domácí nemohli odolávat věčně. Dlouho sice Vay držel svůj tým, ale nakonec přece jen JIŘÍ KLIMÍČEK skóroval. Asistence: Lukáš Vrána.

18:00
    Zadražil dorážel střelu, ale Vay na poslední chvilku vystrčit beton.

15:40
    Tomeček nebezpečně pálil na domácího brankáře. Opět ale Vay chytá.

14:45
    Technický trest za příliš mnoho hráčů na ledě (PAT)

06:00
    Dvořák ujel po pravé straně a střílel na branku z ostrého úhlu. Nicméně v brankáře nepřekvapil.

10:00
    Kohout vypálil na Vaye z mezikruží, ten ale puk chytá.

13:00
    Šance domácích! Nedved zakončoval do odkryté branky, ale trefil pouze brankáře Habala!

14:30
    Csamango nebezpečně vypálil od modré čáry, těsně ale minul.

15:20
    Harkabus vypálil na Vaye, ten je ale opět bezchybný!

16:45
    Vay sklapl betony včas a zabránil tak hostím k vyrovnání!

18:55

utkájí ještě pořádně nezačalo, když skoro z ničeho se dostal domácí tým do vedení. NOBLS byl úspěšný!

Petr Diepold

Branky a nahrávky: 19. Nemeš (Glemba), 21. Kalináč (nemeš), 28. Glemba (Kalináč), 31. Nedvěd (Piačka) – 19. Klimíček (Vrána), 26. Tomeček (Kverka), 44. Novák (Gombar), 45. Chalupa (Jurák, Harkabus), 58. ?

Patriot Budapešť: Vay (Boraroš) - Nedvěd, Dvořák M., Glemba, Kalináč, Nemeš - Daniška, Kubica, Hardi, Dolnik, Csanyi, Kočubej, Priganc, Piačka.
    HC Energie Karlovy Vary: Habal (Fečo) - Klimíček, Šik, Schusser, Dvořák T., Kvapil, Chalupa, Troška - Flek, Kverka, Tomeček, Kohout, Jurák, Švec, Zadražil, Sýkora, Novák, Harkabus, Vrána, Csamango.

Rozhodčí: Timurov - Perger, Pálkövi