San Jose – St. Louis 3:4 (po pr.) | Toronto – Pittsburgh 4:5 (0:2 po s.n.) | Carolina – New Jersey 6:3 (kon.)
Tampa – Montreal 3:4 (kon.) | Arizona – Dallas 2:1 (kon.) | Nashville – Minnesota 1:2 (1:2 po s.n.)
Los Angeles – Calgary 6:2 (kon.) | Washington – NY Rangers 1:4 (kon.) | Detroit – Columbus 2:3 (1:2 po s.n.)

Rangers právě vstřelili branku!
    Rangers si pojišťují vítězství v dnešním zápase, když se po přečíslení dokázal prosadit BRAD RICHARDS. Asistence: Carl Hagelin, Rick Nash.

53:20
    Vzájemně za hrubost jsou na 2 minuty vyloučeni Ribeiro s Del Zottem.

38:50
    Hosté budou hrát ve třech, když je na 2 minuty vyloučen za podražení vyloučen Powe.

37:21
    Boyle je vyloučen na 2 minuty za držení.

31:34
    V brankovišti Capitals dochází ke změně, když do branky místo Holtbyho nastupuje Neuvirth.

31:34
    A hosté nabídnutou přesilovou hru využívají, když se z pravého kruhu odhodlal ke střele RYAN CALLAHAN a vymetl přesně pravou šibenici Holtbyho branky. Asistence: Rick Nash, Michael Del Zotto.

30:53
    Domácí budou hrát po inkasované brance ve čtyřech, když je na 2 minuty za držení vyloučen Ovečkin.

30:53
    Hosté otáčejí vývoj zápasu a dostávají se do vedení, když od modré čáry přesně zamířil BRIAN BOYLE. Asistence: Ryan McDonagh, Carl Hagelin.

27:36
    Crabb je vyloučen na 2 minuty za vražení na hrazení.

11:31
    Rangers se vrací zpátky do hry, když DEREK STEPAN zpoza branky nahodil puk na Holtbyho a ten si jej smolně srazil do branky. Asistence: Marian Gáborík, Ryan McDonagh

6:46
    Stralman je vyloučen na 2 minuty ta hákování. Domácí si zahrají přesilovou hru.

2:16
    Washington právě vstřelil branku!
    Capitals jdou hned z kraje zápasu do vedení, když od modré čáry nahodil puk na Birona STEVE OLEKSY a ten se štěstím propadl do branky. Asistence: Jason Chimera, Marcus Johansson.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 3. Oleksy (Chimera, Johansson) – 12. Stepan (Gáborík, McDonagh), 31. Boyle (McDonagh, Hagelin), 32. Callahan (Nash, Del Zotto), 59. Richards (Hagelin, Nash)

Washington Capitals: Holtby (32. Neuvirth) - Kundrátek, Alzner, Carlson, Poti, Schultz, Oleksy - Ovečkin, Ribeiro, Hendricks - Brouwer, Backstrom, Fehr - Ward, Beagle, Chimera - Crabb, Johansson, Volpatti
    New York Rangers: Biron (Lundqvist) - McDonagh, Girardi, Stralman, Del Zotto, Eminger, Gilroy - Nash, Richards, Hagelin - Callahan, Stepan, Gáborík - Powe, Miller, Pyatt - Boyle, Halpern, Haley

Rozhodčí: Dean Morton, Marc Joannette - Pierre Racicot, Tim Nowak