Boston – Florida 4:1 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 1:3 (kon.) | Columbus – Chicago 1:2 (1:2 po s.n.)
Carolina – Washington 2:3 (kon.) | Tampa – NY Islanders 0:2 (kon.) | Winnipeg – NY Rangers 3:1 (kon.)
St. Louis – Arizona 3:0 (kon.) | Minnesota – Colorado 5:3 (kon.) | Dallas – Anaheim 1:2 (0:2 po s.n.)
Vancouver – Nashville 7:4 (kon.) | San Jose – Los Angeles 4:3 (kon.)
po s.n. (0:2)
Dallas Stars
1:2 (1:0, 0:1, 0:0)
Anaheim Ducks
Pátek 15.03.2013, 01:30NHL

To je pro dnešek vše, děkuji za pozornost. Na přečtenou. (04:32:04)

Viděli jsme skvělé utkání, které vyhrál Anaheim po samostatných nájezdech. První branku vstřelil ve 13. minutě Whitney. Téměř v polovině utkání srovnal skóre Cogliano. Po brance ale následovalo 10 minut hrůzy pro kačery, při kterých stála štěstěna. Dallas totiž nedokázal proměnit nespočet ložených gólových situací a stav po 2 třetinách zůstal 1:1. Ve třetí části ani v prodloužení branka nepadla a zápas směřoval do nájezdů. Vítězný nájezd proměnil RYAN.

1. hvězda: Jonas Hiller (ANA) 33/34 - 97,1%
    2. hvězda: Kari Lehtonen (DAL) 29/30 - 96,7%
    3. hvězda: Ryan Getzlaf (ANA) (0+0)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Anaheim Ducks
    Vítezný nájezd vstřelil BOBBY RYAN!

Getzlaf překonává bekhendovou kličkou Lehtonena, Anaheim vítězí!

Getzlaf (ANA)

Hiller střelu vyráží.

Whitney (DAL)

Jeho střela netrefila branku.

Selanne (ANA)

Pokus o Forsbergovu kličku nevyšel podle představ, neproměňuje.

64:18
    Hráči Dallasu měli příležitost rozhodnout zápas, ale v úniku tři na dva Eriksson vystřelil a trefil pouze obránce. Touš zamířil do ochranné sítě, vhazovat se bude u Hillera.

63:32
    Ryanovu střelu Lehtonen kryje, vhazovat se bude po jeho pravici.

63:15
    Jágr mezi kruhy vyslal svižnou střelu švihem, ta však neměla gólové parametry.

Radim Sochor

Branky a nahrávky: 13. Whitney (Eriksson, Goligoski) – 28. Cogliano (Holland, Winnik), ?. Ryan

Dallas Stars: Lehtonen (Bachman) - Dillon, Robidas, Benn, Goligoski, Larsen, Daley - Cole, Roy, Whitney - Jágr, Eakin, Smith - Vincour, Roussel, Eriksson - Garbutt, Fiddler, Nystrom
    Anaheim Ducks: Hiller (Deslauries) - Beauchemin, Souray, Allen, Fowler, Lovejoy, Sbisa - Selanne, Getzlaf, Ryan - Palmieri, Holland, Beleskey - Winnik, Koivu, Cogliano - Etem, McMillan, Maroon

Rozhodčí: Pollock, Joannette - Grandt, Pancich