Columbus – Nashville 4:3 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 2:3 (kon.) | Carolina – Florida 1:4 (kon.)
NY Islanders – Ottawa 3:5 (kon.) | Montreal – Buffalo 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Washington 2:1 (kon.)
Winnipeg – Boston 3:1 (kon.) | Vancouver – St. Louis 3:2 (kon.) | Los Angeles – Arizona 3:2 (kon.)
New Jersey Devils
2:3 (2:2, 0:1, 0:0)
New York Rangers
Středa 20.03.2013, 00:01 • Prudential Center • NHL

50:57
    Steve Eminger dostává dvě minuty za podražení Davida Clarksona. Chvíli předtím ale sudí přehlédli naprosto jednoznačnou vysokou hůl, kterou Stepan udeřil Eliáše přímo před zraky rozhodčích do obličeje.

25:11
    A přesilovku si teď zahrají i Devils. Za bránění ve hře je vyloučený Anton Stralman.

23:00
    Rozhodčí na trestnou lavici posílají Travise Zajaca za vražení do henrika Lundqvista. Toho ale ve skutečnosti srazil projíždějící spoluhráč Dan Girardi, takže domácí silně prostestují.

17:21
    První přesilová hra pro hosty. Vyloučen je Ryan Carter.

14:09
    A Ďáblové dostanou šanci na reparát. Bezprostředně po buly se podražením provinil J. T. Miller.

10:06
    Máme tu první vyloučení. Provinil se hostující McDonagh, takže na další dvě minuty bude mít New Jersey na ledě o jednoho chasníka více.

Šimon Pilek

Branky a nahrávky: 16. Zajac (Harrold, Kovalčuk), 18. Volčenkov (Gionta) – 12. Zotto (Stepan), 17. Hagelin (Girardi, Callahan), 28. Nash (Zotto)

New Jersey Devils: ÚTOK: Stephen Gionta, Alexej Ponikarovskij, Adam Henrique, Stefan Matteau, Harri Pesonen, Ilja Kovalčuk, Steve Bernier, Travis Zajac, Ryan Carter, David Clarkson, Tom Kostopoulos, Patrik Eliáš
    OBRANA: Marek Židlický, Adam Larsson, Andy Greene, Peter Harrold, Bryce Salvador, Anton Volčenkov
    BRANKÁŘI: Johan Hedberg (Jeff Frazee)

New York Rangers: ÚTOK: Rick Nash, Brad Richards, Marián Gáborík, Carl Hagelin, Derek Stepan, Ryan Callahan, J. T. Miller, Brian Boyle, Taylor Pyatt, Darroll Powe, Jeff Halpern, Michael Haley
    OBRANA: Dan Girardi, Michael Del Zotto, Ryan McDonagh, Anton Stralman, Steve Eminger, Roman Hamrlík
    BRANKÁŘI: Henrik Lundqvist (Martin Biron)

Rozhodčí: HLAVNÍ: Dennis LaRue + Kelly Sutherland, ČÁROVÍ: Pierre Racicot + Mark Shewchyk

Diváci: 17 625