Třinec – Chomutov 4:6 (kon.) | HC Plzeň – Kometa Brno 0:3 (kon.) | Liberec – Zlín 2:4 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
2:4 (0:0, 0:2, 2:2)
Berani Zlín
Čtvrtek 28.03.2013, 19:00 • Pirátská aréna • Mistrovství ČR - mladší dorost

60:00
    Konec zápasu. (22:43:27)

Liberci se podařilo dvakrát zdramatizovat zápas. Nejprve snížil Radek Šír a později na 3:2 snižoval i Marek zachar. Zlín ovšem dokázal pokaždé odpovědět a tentokrát to bylo zásluhou Nicolase Webrika, který svými dvěma góly společně s dvěma brankami Luďka Kuncka zajistil vítězství pro PSG Zlín.

59:37
    Liberec ještě tlačí, ale Zlín se úspěšně brání.

59:00
    Hraje se poslední minuta třetí třetiny.

58:45
    Zlín právě vstřelil branku!
    Liberecký gólman opustil branku. Zlínští se ovšem chopili puku a pro NICOLASE WERBIKA nebyl problém vstřelit gól do prázdné branky. Asistence: David Peška, Petr Procházka.

58:26
    Tvrdou střelu libereckého beka opět pokryl Ling.

Oddechový čas pro hosty.

57:50
    Liberec právě vstřelil branku!
    Bílí Tygři využívají svůj tlak. Po střele od modré se vytvořil závar před zlínskou brankou. MAREK ZACHAR ovšem dokázal puk protlačit až za brankáře. Bez asistence.

57:35
    Stezka se vrací do liberecké branky.

57:02
    Hosté v plném počtu. Liberec stále v 6.

56:45
    Zacharova střela z levého kruhu končí v náruči Linga.

56:03
    No a Liberečtí se ihned radovali ze vstřelené branky. Bohužel nebyla uznána. Liberečtí pokračují v 6.

55:54
    Liberecký gólman opouští branku.

Oddechový čas pro domácí.

55:40
    Zlínští se také dostali ke střele, ale i tady byl brankář pozorný.

55:12
    Lakatoš střílí od modré přímo do náruče Linga.

55:02
    Nyní půjde do čtyř Zlín. Daniel Gazda si jde sednout za krosček.

54:19

53:14
    Zlín má sice převahu, ale Liberec i přesto vyhazuje.

52:19
    Bude se vylučovat. Za hákování si půjde sednout liberecký Hralák.

50:27
    Zlínským se podařilo vstřelit branku téměř z ničeho. Nenápadná akce začala u Rezka, který se snažil prodrat přes trojici hráčů. To se mu doopravdy nepodařilo, ale puk propadl o něco dál, kde byl připravený NICOLAS WERBIK a ten z první prostřelil gólmana i protihráče. Asistence: Václav Rezek.

49:28
    Klinger střílí od modré. Ling vyráží ramenem.

49:00

48:56
    Další útok Liberce zastavilo podklouznutí hráče a následný ofsajd.

48:19
    Celá akce se opakovala ještě jednou.

48:06
    Chlapík vystřelil zpoza pravého kruhu. Střelu kryla náruč brankáře Linga.

47:32
    Zlínským se daří držet kotouč v útočném pásmu.

47:00
    Schmied ze Zlína je vyloučen za pád pod nohy.

46:35
    Liberečtí jsou nyní nabuzeni, ale další snahu zastavilo odpískání ofsajdu.

45:27
    Gólman Ling špatně zpracoval střelu od modré. Stačil ještě zareagovat na pár dorážek, nikoliv ovšem na tu, kterou vyslal RADEK ŠÍR. Bez asistence.

42:26
    Liberecký Hrala prokličkoval útočným pásmem a nahrával před prázdnou bránu. Puk ovšem nikdo do brány nedostal.

41:30
    Stiksova střela zadělal menší problémy brankáři Stezkovi.

19:20
    Hraje se 4 na 4 a spíše opatrně.

40:01

40:00
    Za potyčku ke konci třetiny jsou vyloučeni Werbik ze Zlína a Husa z Liberce. Oba dva dostali trest za hrubost.

Hráči se ještě dostávají do potyčky. To již ovšem nemění nic na tom, že Zlín si dokázal vytvořit náskok a to především díky jedinému muži. Tím je Luděk Kuncek, který vstřelil obě branky Zlína. Liberec, který si ce zpočátku byl lepším týmem, zklamal v koncovce a ještě se mu nepodařilo vstřelit branku.

40:00

39:11
    Ještě se stihne vylučovat. Liberec jde do oslabení. Bělohorský je vyloučen za napadení.

37:12
    Závar před zlínskou brankou pokračuje. Tentokrát se ovšem daří Zlínu vyhodit.

36:27
    Liberečtí drží puk a nepouštějí Zlín do hry.

35:44
    Opět se vylučuje, tentokrát na straně Zlína. Váňa je potrestán za držení protihráče.

34:46
    PSG využilo přesilovku, když se při závaru před branku nejlépe zorientoval LUDĚK KUNCEK a dopravil puk až již podruhé za záda libereckého gólmana. Asistence: Michal Gago, Vladimír Váňa.

33:45
    A bude se opět vylučovat a opět ze střídačky Bílých Tygrů. Provinil se Sviták vysokou holí. Odsedí se dvě minuty plus dostane trest deset minut za nesportovní chování.

33:28
    Přesto, že Zlín hraje přesilovku, tak je zatlačen u své branky.

33:13

32:25
    A za tento incident byl vyloučen Lakatoš z Liberce.

32:25
    Po menším incidentu zůstal ležet na zemi Tomešek, ale nakonec odchází po vlastních nohách.

31:36
    Oba týmy jsou již v plném počtu.

31:11
    Schmiedova střela končí v lapačce brankáře Stezky.

31:08
    Icing Liberce.

30:49
    Zlínský Stiksa projel sám celé kluziště, ale neměl již komu přihrát.

29:36
    Zlín si moc dlouho přesilovky neužil. Tomešek se provinil hákováním. Hraje se 4 na 4.

Hrala Z Liberce je vyloučen za podražení.

28:10
    Hra se nyní značně přitvrdila. Rvačí se doslova rvou o každý kousek ledu.

26:58
    Libereckým nevyšla rozehrávka. Mohl z toho čerpat Zlín, ale Peška střílel mimo.

26:04
    Liberec drří útočné pásmo, ale nedostává se k zakončení.

25:05
    Ofsajd Liberce.

24:45
    Hra zlínských hokejistů hodně ožila.

23:22

22:00
    Zlín tlačí, ale Liberci se podařilo vyhodit.

21:22
    Vyloučení libereckého Chlapíka. Je potrestán za vražení na hrazení.

21:02
    PSG jde do vedení díky velmi pohledné akci. Petr Procházka vyslal dlouhý pas z obranného pásma až do útočného, kde kotouč zpracoval LUDĚK KUNCEK. Ujel protihráčům a sám brankáře překonal povedeným blafákem. Asistence: Petr Procházka.

20:20
    Hra se ihned přesunula do útočné třetiny Liberce.

20:01

První třetina nabídla rychlý a atraktivní hokej. Hrálo se nahoru dolů. Oba týmy si vytvořili dostatek šancí, ale ani jednomu se nepodařilo je proměnit. Stav se tedy po první třetině neměnil.