Třinec – Chomutov 4:6 (kon.) | HC Plzeň – Kometa Brno 0:3 (kon.) | Liberec – Zlín 2:4 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
2:4 (0:0, 0:2, 2:2)
Berani Zlín
Čtvrtek 28.03.2013, 19:00 • Pirátská aréna • Mistrovství ČR - mladší dorost

58:45
    Zlín právě vstřelil branku!
    Liberecký gólman opustil branku. Zlínští se ovšem chopili puku a pro NICOLASE WERBIKA nebyl problém vstřelit gól do prázdné branky. Asistence: David Peška, Petr Procházka.

57:50
    Liberec právě vstřelil branku!
    Bílí Tygři využívají svůj tlak. Po střele od modré se vytvořil závar před zlínskou brankou. MAREK ZACHAR ovšem dokázal puk protlačit až za brankáře. Bez asistence.

56:03
    No a Liberečtí se ihned radovali ze vstřelené branky. Bohužel nebyla uznána. Liberečtí pokračují v 6.

55:54
    Liberecký gólman opouští branku.

55:02
    Nyní půjde do čtyř Zlín. Daniel Gazda si jde sednout za krosček.

52:19
    Bude se vylučovat. Za hákování si půjde sednout liberecký Hralák.

50:27
    Zlínským se podařilo vstřelit branku téměř z ničeho. Nenápadná akce začala u Rezka, který se snažil prodrat přes trojici hráčů. To se mu doopravdy nepodařilo, ale puk propadl o něco dál, kde byl připravený NICOLAS WERBIK a ten z první prostřelil gólmana i protihráče. Asistence: Václav Rezek.

47:00
    Schmied ze Zlína je vyloučen za pád pod nohy.

45:27
    Gólman Ling špatně zpracoval střelu od modré. Stačil ještě zareagovat na pár dorážek, nikoliv ovšem na tu, kterou vyslal RADEK ŠÍR. Bez asistence.

40:00
    Za potyčku ke konci třetiny jsou vyloučeni Werbik ze Zlína a Husa z Liberce. Oba dva dostali trest za hrubost.

39:11
    Ještě se stihne vylučovat. Liberec jde do oslabení. Bělohorský je vyloučen za napadení.

35:44
    Opět se vylučuje, tentokrát na straně Zlína. Váňa je potrestán za držení protihráče.

34:46
    PSG využilo přesilovku, když se při závaru před branku nejlépe zorientoval LUDĚK KUNCEK a dopravil puk až již podruhé za záda libereckého gólmana. Asistence: Michal Gago, Vladimír Váňa.

33:45
    A bude se opět vylučovat a opět ze střídačky Bílých Tygrů. Provinil se Sviták vysokou holí. Odsedí se dvě minuty plus dostane trest deset minut za nesportovní chování.

32:25
    A za tento incident byl vyloučen Lakatoš z Liberce.

29:36
    Zlín si moc dlouho přesilovky neužil. Tomešek se provinil hákováním. Hraje se 4 na 4.

Hrala Z Liberce je vyloučen za podražení.

21:22
    Vyloučení libereckého Chlapíka. Je potrestán za vražení na hrazení.

21:02
    PSG jde do vedení díky velmi pohledné akci. Petr Procházka vyslal dlouhý pas z obranného pásma až do útočného, kde kotouč zpracoval LUDĚK KUNCEK. Ujel protihráčům a sám brankáře překonal povedeným blafákem. Asistence: Petr Procházka.

15:36
    Solenský ujel sám zlínské obraně, ale vychytal ho gólman Ling.

15:05
    Vylučovat se nyní bude na liberecké straně. Zachar se provinil podražením.

12:22
    Hráči PSG mají hru v pěti hráčích nejspíše zakázanou od trenéra. Nyní je potrestána hráčská lavice za špatný počet hráčů na ledě.

10:17
    Zlín si hru v pěti moc neužil. Gaberhelík je vyloučen za držení protihráče.

07:40
    A budeme svědky první přesilovky zápasu. Karafiát je vyloučen za faul loktem.

Jan Řápek

Branky a nahrávky: 46. ŠÍR, 58. Zachar – 22. Kuncek (Procházka), 35. Kuncek (Gago, Váňa), 51. Werbik (Rezek), 59. Werbik (Peška, Procházka)

Bílí Tygři Liberec: Stezka – Eichler, Šír, Klinger, Chlapík, Sviták, Solenský, Balabán, Suchý, Lakatoš, Nezbeda, Husa, Antonín, Zachar, Mečíř, Kačírek, Hrala, Němeček, Chlum, Zacha, Bělohorský
    Berani Zlín: Ling – Gabrhelík, Váňa, Kolařík, Werbik, Tomešek, Gago, Peška, Babčuk, Stiksa, Strmiska, Martínek, Karafiát, Dlabaja, Kotek, Kuncek, Fridrich, Schmied, Gazda, Rezek, Procházka