Dallas – Los Angeles 2:3 (kon.) | Philadelphia – Washington 5:4 (po pr.) | Columbus – Anaheim 2:1 (po pr.)
Buffalo – Boston 0:2 (kon.)
Dallas Stars
2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
Los Angeles Kings
Pondělí 01.04.2013, 00:01 • American Airlines Center, Dallas • NHL

49:18
    Dvě minuty za hákování Erikssona dostává Richards.

17:08
    První přesilovku si zahraje také Dallas, Martinez totiž fauluje Cola a nyní může přijít další světlá chvíle první lajny Dallasu, kterou táhne Jaromír Jágr. Následuje třetí a poslední komerční přestávka třetí třetiny.

13:55
    Hosté se usadili v útočném pásmu soupeře a následně si vymodlili první přesilovku utkání. Whitney totiž fauloval Stolla a musí si odsedět dvě minuty.

Viktor Sandev

Branky a nahrávky: 34. Benn (Goligoski), 52. Whitney (Goligoski, Roy) – 1. Carter (Richards, Penner), 46. Richardson (Clifford), 47. Williams (Vojnov)

Dallas Stars: Lehtonen (Bachman) – Robidas, Dillon, Daley, Goligoski, Larsen, Rome – Jágr, Benn, Nystrom – Eriksson, Roy, Whitney – Cole, Eakin, Smith – Vincour, Roussel, Petersen
    Los Angeles Kings: Bernier (Quick) – Muzzin, Doughty, Scuderi, Vojnov, Martinez, Ellerby – Carter, Kopitar, Brown – Toffoli, M. Richards, J. Williams – King, Stoll, Lewis – Clifford, Fraser, J. Nolan

Rozhodčí: Devorski, Meier – McElman, Cvik