Carolina – Washington 3:5 (kon.) | Boston – Ottawa 3:2 (kon.) | NY Islanders – Winnipeg 5:2 (kon.)
Pittsburgh – Buffalo 1:4 (kon.) | Tampa – Florida 2:3 (0:1 po s.n.) | Nashville – Colorado 3:1 (kon.)
Arizona – Los Angeles 3:1 (kon.)
New York Islanders
5:2 (1:1, 2:1, 2:0)
Winnipeg Jets
Středa 03.04.2013, 01:07NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:32:21)

Winnipeg: 8

New York Islanders dnes dokázali přehrát Jets poměrně jasně 5:2 a tím získali další důležité body v boji o postup do play off. I přesto, že nyní jsou již lepší, než Winnipeg, mají však smůlu v tom, že Jets vedou svou divizi, což se o Islanders říci nedá. Hlavně proto, v jak těžké divizi hrají. Dnešní výkon je ale příslibem pro další zápasy, kterých již do konce základní části příliš nezbývá a body je třeba získávat v každé zápase!

60:00

59:24
    Islanders právě vstřelili branku!
    Ondřej Pavelec na lavičce, branka Winnipegu prázdná, chyba Bogosiana na útočné modré, samostatný únik JOHNA TAVARESE = rozhodující pátý gól v síti Jets! Asistence: Brad Boyes, Matt Moulson.

59:16
    Domácí gólman nyní skvělý proti několika šancím soupeře, rozhodčí ještě upravují ledovou plochu v brankovišti.

59:00
    Začíná poslední minuta třetí třetiny, závar před Poulinem.

58:46
    Jets v útoku, Burmistrov se dostává k dorážce z pravé strany, skvělý zákrok Poulina!

58:00
    Místo toho, abychom sledovali nápor hostů, zúročili svůj tlak domácí hokejisté, MATT MOULSON překonává Pavelce po skvěle vyřešeném přečíslení dva na jednoho a zdá se, že je rozhodnuto! Asistence: John Tavares, Brad Boyes.

57:25
    Hamonic střílí z pravé strany od modré, skvělý zákrok Pavelce.

56:53
    Evander Kane zaváží puk do třetiny Islanders, ten ale obrana domácích okamžitě vyváží, hosté se nemohou dostat "do hry".

55:42
    O. Jokinen se dostává do zakončení z levé strany, jeho střelu z ostrého úhlu kontroluje Poulin.

55:00
    Poslední pětiminutovka třetí třetiny právě začala!

54:13
    Ne, hostům se nedaří, to bude zajímavý závěr, pomýšlejí-li hosté na bodový zisk z dnešního utkání.

52:56
    Hosté pouze vyhazují puk do střední třetiny, aby mohli alespoň prostřídat, z hlediště se ozývá skandování "Lets´go Islanders" i potlesk za právě předváděný výkon.

52:18
    Další kombinace domácích ve třetině soupeře, jako by prohrávali hokejisté Islanders, nikoliv soupeř.

51:26
    Winnipeg má nyní problém s přechodem do třetiny Islanders.

50:18
    Blíže ke gólu mají ale domácí, kteří nyní dostali svého soupeře pod tlak.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 17. Lee (Martin, Cizikas), 30. McDonald (Grabner, Streit), 40. Nielsen (Bailey, Streit), 58. Moulson (Tavares, Boyes), 60. Tavares (Boyes, Moulson) – 19. Postma (Tangardi, Wellwood), 27. Postma (Thorburn, Tangradi)

New York Islanders: Poulin (Nabokov) – Hickey, Višňovský, MacDonald, Hamonic, Streit, Martínek – Moulson, Tavares, Boyes – Bailey, Nielsen, Okposo – Grabner, Aucoin, McDonald – Martin, Reasoner, Cizikas
    Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Enström, Byfuglien, Hainsey, Bogosian, Clitsome, Meech – Ladd, Little, Wheeler – Kane, O. Jokinen, Miettiner – Tangradi, Antropov, Wellwood – Cormier, Burmistrov, Thorburn

Rozhodčí: Kowal, L'Ecuyer – Barton, Heyer

Diváci: 11819