Astana – Botev Plovdiv 0:1 (kon.) | Čichura – Vaduz 0:0 (kon.) | Milsami – Dudelange 1:0 (kon.)
Gandzasar – Aktobe 1:2 (kon.) | FC Santa Coloma – Zrinjski Mostar 1:3 (kon.) | Čelik – Honvéd 1:4 (kon.)
Teteks – Pjunik 1:1 (kon.) | Hibernians – Vojvodina 1:4 (kon.) | Jeunesse Esch – TPS Turku 2:0 (kon.)
Kruoja – Dinamo Minsk 0:3 (kon.) | Keşla FK – Mariehamn 1:1 (kon.) | Flora – Kukësi 1:1 (kon.)
FK Sūduva – Turnovo 2:2 (kon.) | FC Tiraspol – Skonto FC 0:1 (kon.) | Laçi – Differdange 0:1 (kon.)
Kutaisi – Žilina 0:3 (kon.) | Tromsø – Celje 1:2 (kon.) | Prestatyn – FK Liepāja 1:2 (kon.)
Víkingur – Inter Turku 1:1 (kon.) | Levski – Irtyš Pavlodar 0:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – St Patrick´s 2:2 (kon.)
Broughton – Ventspils 1:1 (kon.) | Rudar – Mika 1:0 (kon.) | FK Sarajevo – Libertas 1:0 (kon.)
Fehérvár – Mladost Podgorica 2:1 (kon.) | Crusaders – Rosenborg 1:2 (kon.) | Domžale – Astra Giurgiu 0:1 (kon.)
Drogheda – Malmö 0:0 (kon.) | La Fiorita – Valletta 0:3 (kon.) | Breidablik – FC Santa Coloma 4:0 (kon.)
Reykjavík – Glentoran 0:0 (kon.) | Vestmannaeyjar – HB Tórshavn 1:1 (kon.)
FC Čichura Sačchere
0:0 (0:0)
FC Vaduz
Čtvrtek 04.07.2013, 16:00 • Mikheil Meskhi Stadium • Evropská liga (předkola)

Ode mne je to v tuto chvíli vše, přeji hezký zbytek dne. (17:56:09)

Je dobojováno! Oba celky půjdou do druhého dvojzápasu s výsledkem 0:0, dnes bych řekl, že to byla zasloužená remíza, neboť jsme sledovali opravdu velmi slabý fotbal. Jedinou větší šanci si v úvodním poločase připsali domácí, Kimadze ale nedal a tak skóre zůstalo i po 90.minutách bezbrankové – 0:0.

90+3
    Ještě jedna žlutá karta, kterou vidí domácí Tchelidze, hlavní rozhodčí odpíská každou chvíli konec utkání.

90+2
    První minuta se odehrála ve středu hřiště a už to nevypadá, že by se skóre mělo měnit.

90+1
    Hlavní sudí Gauzer přidává 3 minuty nad rámec druhého poločasu!

90
    A domácí museli uhánět rychle dozadu, hosté se totiž dostávali do zajímavé příležitosti, celou akci zastavil až taktický faul a rozehrávat budou hosté.

89
    S tím si sice obrana hostů poradila, u míče už ovšem znova domácí celek.

88
    Domácí vybojovali rohový kop, možná jedna z posledních šancí.

87
    Poslední střídání zápasu na hostující straně. Dnes už má dohráno Baron, kterého nahrazuje Ciccone.

86
    V dobré pozici domácí Tsinamdzgvrishvili, který ale minul hostující svatyni.

85
    Je škoda, že takový fotbal přichází až 5 minut před koncem zápasu.

84
    Ale až nečekaně otevřeně teď hrají obě mužstva a hra se přelévá z jedné strany na druhou.

83
    Byl to Schürpf, který už je znova na nohou a už se i zapojil do hry.

82
    Ve středu hřiště teď leží jeden z hostujících fotbalistů a nevypadá to s ním vůbec dobře.

80
    Fotbalisté Vaduzu teď zbytečně překombinovali dobře rozehranou akci a domácí brankář bude odkopávat od brány.