Astana – Botev Plovdiv 0:1 (kon.) | Čichura – Vaduz 0:0 (kon.) | Milsami – Dudelange 1:0 (kon.)
Gandzasar – Aktobe 1:2 (kon.) | FC Santa Coloma – Zrinjski Mostar 1:3 (kon.) | Čelik – Honvéd 1:4 (kon.)
Teteks – Pjunik 1:1 (kon.) | Hibernians – Vojvodina 1:4 (kon.) | Jeunesse Esch – TPS Turku 2:0 (kon.)
Kruoja – Dinamo Minsk 0:3 (kon.) | Keşla FK – Mariehamn 1:1 (kon.) | Flora – Kukësi 1:1 (kon.)
FK Sūduva – Turnovo 2:2 (kon.) | FC Tiraspol – Skonto FC 0:1 (kon.) | Laçi – Differdange 0:1 (kon.)
Kutaisi – Žilina 0:3 (kon.) | Tromsø – Celje 1:2 (kon.) | Prestatyn – FK Liepāja 1:2 (kon.)
Víkingur – Inter Turku 1:1 (kon.) | Levski – Irtyš Pavlodar 0:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – St Patrick´s 2:2 (kon.)
Broughton – Ventspils 1:1 (kon.) | Rudar – Mika 1:0 (kon.) | FK Sarajevo – Libertas 1:0 (kon.)
Fehérvár – Mladost Podgorica 2:1 (kon.) | Crusaders – Rosenborg 1:2 (kon.) | Domžale – Astra Giurgiu 0:1 (kon.)
Drogheda – Malmö 0:0 (kon.) | La Fiorita – Valletta 0:3 (kon.) | Breidablik – FC Santa Coloma 4:0 (kon.)
Reykjavík – Glentoran 0:0 (kon.) | Vestmannaeyjar – HB Tórshavn 1:1 (kon.)
FC Santa Coloma
1:3 (1:0)
HŠK Zrinjski Mostar
Čtvrtek 04.07.2013, 17:30 • Estadi Comunal • Evropská liga (předkola)

Andorrský celek UE Santa Coloma ve druhém poločase nedokázal udržet překvapivé vedení. Bosňané ve druhém poločase prokázali, že mají kvalitnější kádr, když v rozmezí mezi 63.-77. minutou dokázali otočit stav utkání z 1:0 na konečných 1:3.

S konstatováním, že Zrinjski Mostar nakonec potvrdil roli favorita a veze si do odvetného utkání z Andorry výhru 3:1 se s vámi loučím. Zase někdy u dalšího on-line přenosu na viděnou. (19:27:00)

90+4
    Hostujícímu Djuričovi byl odpískán ofsajd.

90+3
    Andorrský tým se ještě pokusil zaútočit, ale střela střídajícího Valla minula svůj cíl.

90+2
    Domácí se provinili další přestupkem proti pravidlům. Tentokrát byl faulován Ščepanovič.

90+2
    Zrinjski Mostar bude po faulu na Stojkiče zahrávat standardní situaci.

90+1
    Hostující Stojkič byl přistižen v postavení mimo hru.

90
    Po rohovém kopu se do zakončení dostal Ščepanovič, ale jeho pokus minul branku domácích.

89
    Bosňané se ještě snaží přidat další branku.

85
    Tlak hostujícího celku pokračuje. Nyní bude Mostar zahrávat standardní situaci.

83
    Do další šance hostů se dostal Ščepanovič, ale anii jeho střela netrefila bránu.

83
    Střídání v týmu HŠK Zrinjski: ze hřiště odchází Popovič, přichází Bekič.

82
    Střídání v týmu UE Santa Coloma: ze hřiště odchází Martínez, přichází Blázques.

80
    Střídání v týmu HŠK Zrinjski: ze hřiště odchází Muminovič, přichází Barišič.

79
    Stojkič mohl přidat další gól do sítě domácích, ale jeho střela mířila mimo.

78
    Střídání v týmu UE Santa Coloma: ze hřiště odchází Rubio, přichází Triquell.

77
    Zrinjski právě vstřelil branku!
    Po poklidné fázi utkání ovšem přichází třetí branka hostů! Domácím hráčům evidentně dochází dech, zatímco Mostar začal přistupovat k zápasu zodpovědněji. Po přihrávce Popoviče se prosadil VELIBOR DJURIČ.