Astana – Botev Plovdiv 0:1 (kon.) | Čichura – Vaduz 0:0 (kon.) | Milsami – Dudelange 1:0 (kon.)
Gandzasar – Aktobe 1:2 (kon.) | FC Santa Coloma – Zrinjski Mostar 1:3 (kon.) | Čelik – Honvéd 1:4 (kon.)
Teteks – Pjunik 1:1 (kon.) | Hibernians – Vojvodina 1:4 (kon.) | Jeunesse Esch – TPS Turku 2:0 (kon.)
Kruoja – Dinamo Minsk 0:3 (kon.) | Keşla FK – Mariehamn 1:1 (kon.) | Flora – Kukësi 1:1 (kon.)
FK Sūduva – Turnovo 2:2 (kon.) | FC Tiraspol – Skonto FC 0:1 (kon.) | Laçi – Differdange 0:1 (kon.)
Kutaisi – Žilina 0:3 (kon.) | Tromsø – Celje 1:2 (kon.) | Prestatyn – FK Liepāja 1:2 (kon.)
Víkingur – Inter Turku 1:1 (kon.) | Levski – Irtyš Pavlodar 0:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – St Patrick´s 2:2 (kon.)
Broughton – Ventspils 1:1 (kon.) | Rudar – Mika 1:0 (kon.) | FK Sarajevo – Libertas 1:0 (kon.)
Fehérvár – Mladost Podgorica 2:1 (kon.) | Crusaders – Rosenborg 1:2 (kon.) | Domžale – Astra Giurgiu 0:1 (kon.)
Drogheda – Malmö 0:0 (kon.) | La Fiorita – Valletta 0:3 (kon.) | Breidablik – FC Santa Coloma 4:0 (kon.)
Reykjavík – Glentoran 0:0 (kon.) | Vestmannaeyjar – HB Tórshavn 1:1 (kon.)
NK Domžale
0:1 (0:0)
AFC Astra Giurgiu
Čtvrtek 04.07.2013, 20:45 • Športni Park, Domžale (SVN) • Evropská liga (předkola)

Odvetné utkání se bude hrát 11. července 2013. (22:42:09)

První poločas byl velmi vyrovnaný, ale v poločase druhém byli jasně lepším týmem hosté. Střel na branku sice moc nebylo, ale pár se jich našlo. Domácí tým NK Domžale se ve druhém poločase převážně bránil a směrem dopředu nepředvedl skoro nic. Hostující celek FC Astra Ploiesti to zkoušel ze všech pozicí, ale vyšlo to pouze jednou a to 6 minut před koncem řádné hrací doby. V 84. minutě se totiž trefil Budescu a díky němu Astra zvítězila.

Střely na branku: NK Domžale 2:4 FC Astra Ploiesti.

Střely celkem: NK Domžale 7:19 FC Astra Ploiesti.

90+3
    Tak přece hosté střídají. Seidu Yahaya odešel a na poslední vteřinky přišel Stefan Barboianu.

90+2
    Hosté mají k dispozici ještě dvě střídání, ale vypadá to, že těchto změn nevyužijí.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

90
    D. Božović zahrával volný přímý kop, ale nikdo z jeho spoluhráčů se k centrovanému míči nedostal.

89
    Poté byl v šanci také Yahaya, ale jeho pokus byl úspěšně zablokován.

88
    V malém vápně se ke střele dostal Seto, ale z bezprostřední blízkosti trefil pouze tyčku.

87
    Goran Vuk fauloval svého protihráče a za nedovolený zákrok vyfasoval žlutou kartu.

86
    Hrací plochu opouští dvacetiletý Erik Janža, kterého nahrazuje osmnáctiletý Jure Balkovec.

84
    Astra Ploieşti právě vstřelila branku!
    Na pravém křídle se uvolnil Matel, který se prezentoval nebezpečným centrem do vápna, ale brankář Vidmar míč vyboxoval. Nicméně balon se odrazil přesně do toho místa, kde byl neobsazený CONSTANTIN BUDESCU, jenž pohotově vystřelil a přesnou trefou k tyči poslal svůj tým do vedení.

81
    Rohový kop zahrával Budescu a ve vápně se mu nabídl Ben Youssef, ale ten Vidmara neohrozil a ze své kopačky vyslal velmi špatnou střelu.

79
    Alexandru Matel fauloval svého protihráče a sudí ho potrestal žlutou kartou.

78
    Volný přímý kop si vzal na starost D. Božović a na přední tyč poslal nadýchaný centr, kterého se ujal Ljubović a nebezpečně vystřelil. Nicméně Lung vytasil výtečný zákrok a zlikvidoval stoprocentní šanci, kterou právě Ljubović měl. Domácí obránce mohl skórovat z dorážky, ale tentokrát branku přestřelil.