Astana – Botev Plovdiv 0:1 (kon.) | Čichura – Vaduz 0:0 (kon.) | Milsami – Dudelange 1:0 (kon.)
Gandzasar – Aktobe 1:2 (kon.) | FC Santa Coloma – Zrinjski Mostar 1:3 (kon.) | Čelik – Honvéd 1:4 (kon.)
Teteks – Pjunik 1:1 (kon.) | Hibernians – Vojvodina 1:4 (kon.) | Jeunesse Esch – TPS Turku 2:0 (kon.)
Kruoja – Dinamo Minsk 0:3 (kon.) | Keşla FK – Mariehamn 1:1 (kon.) | Flora – Kukësi 1:1 (kon.)
FK Sūduva – Turnovo 2:2 (kon.) | FC Tiraspol – Skonto FC 0:1 (kon.) | Laçi – Differdange 0:1 (kon.)
Kutaisi – Žilina 0:3 (kon.) | Tromsø – Celje 1:2 (kon.) | Prestatyn – FK Liepāja 1:2 (kon.)
Víkingur – Inter Turku 1:1 (kon.) | Levski – Irtyš Pavlodar 0:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – St Patrick´s 2:2 (kon.)
Broughton – Ventspils 1:1 (kon.) | Rudar – Mika 1:0 (kon.) | FK Sarajevo – Libertas 1:0 (kon.)
Fehérvár – Mladost Podgorica 2:1 (kon.) | Crusaders – Rosenborg 1:2 (kon.) | Domžale – Astra Giurgiu 0:1 (kon.)
Drogheda – Malmö 0:0 (kon.) | La Fiorita – Valletta 0:3 (kon.) | Breidablik – FC Santa Coloma 4:0 (kon.)
Reykjavík – Glentoran 0:0 (kon.) | Vestmannaeyjar – HB Tórshavn 1:1 (kon.)
FK Teteks
1:1 (0:0)
Pjunik Jerevan
Čtvrtek 04.07.2013, 17:45 • Nacionalna Arena Filip II Makedonski, Skopje, Makedonie • Evropská liga (předkola)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:37:55)

Dnešní zápas skončil spravedlivou remízou, i když nakonec si vítězství mohli odvést hosté, kteří po brance Ghukase Poghosyana vedli od 81. minuty 1:0. Domácí však měli doslova drtivý závěr, kdy nejprve vyrovnal v poslední minutě řádné hrací doby Iseni a tentýž hráč nakonec ještě mohl strhnout vedení v nastaveném čase na stranu domácího FK Teteks, ale hosty podržel gólman Manukyan. Do odvety je tak stále vše otevřeně, i když díky vstřelenému gólu na hřišti soupeře mají blíž k postupu do dalšího kola fotbalisté Pyuniku.

90+3
    Velká šance domácí Iseniho, střelec vyrovnávacího gólu tentokrát ale v souboji s gólmanem Pyuniku neuspěl, Manukyan má míč ve své moci.

90+2
    A domácí fotbalisté jsou "při chuti", Božinovski rozehrává přímý kop po faulu Ghukase Poghosyana, zkouší přímou střelu na bránu, ale netrefuje cíl.

90
    Teteks právě vstřelil branku!!
    Tak se to přece povedlo! Božinovski rozehrává rohový kop Teteksu a GENC ISENI se prosazuje a vyrovnává stav utkání na 1:1!

90
    Začala poslední minuta řádné hrací doby a domácí tým má k dispozici rohový kop!

88
    Hosté přichází o míč, Gagik Poghosyan fauluje Načevskiho, přesto se domácí k brance soupeře nedostávají.

87
    Střídání v týmu FK Teteks: ze hřiště odchází Micevski, přichází Toševski.

87
    Hostující Malakyan dostává žlutou kartu.

86
    Tentokrát útočí Pyunik, střela Ghukase Poghosyana ale míří mimo bránu.

85
    Pokusit se o vyrovnání může nyní Načevski, jeho střela je ale zblokována, přesto domácí zůstávají v útoku, Božinovski střílí, ale Manukyan chytá.

83
    Domácímu FK Teteks se čas povážlivě krátí, domácí musí napnout veškeré síly do útoku a pokusit se alespoň vyrovnat.

82
    Střídání v týmu FK Teteks: ze hřiště odchází Angelov, přichází Petkovski.

81
    Pyunik právě vstřelil branku!
    Aktivita ve druhém poločase se Pyuniku vyplácí, GHUKAS POGHOSYAN dává po přihrávce Ayvazyana vedoucí branku hostů a zatím jediný a rozdílový gól celého utkání!