Astana – Botev Plovdiv 0:1 (kon.) | Čichura – Vaduz 0:0 (kon.) | Milsami – Dudelange 1:0 (kon.)
Gandzasar – Aktobe 1:2 (kon.) | FC Santa Coloma – Zrinjski Mostar 1:3 (kon.) | Čelik – Honvéd 1:4 (kon.)
Teteks – Pjunik 1:1 (kon.) | Hibernians – Vojvodina 1:4 (kon.) | Jeunesse Esch – TPS Turku 2:0 (kon.)
Kruoja – Dinamo Minsk 0:3 (kon.) | Keşla FK – Mariehamn 1:1 (kon.) | Flora – Kukësi 1:1 (kon.)
FK Sūduva – Turnovo 2:2 (kon.) | FC Tiraspol – Skonto FC 0:1 (kon.) | Laçi – Differdange 0:1 (kon.)
Kutaisi – Žilina 0:3 (kon.) | Tromsø – Celje 1:2 (kon.) | Prestatyn – FK Liepāja 1:2 (kon.)
Víkingur – Inter Turku 1:1 (kon.) | Levski – Irtyš Pavlodar 0:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – St Patrick´s 2:2 (kon.)
Broughton – Ventspils 1:1 (kon.) | Rudar – Mika 1:0 (kon.) | FK Sarajevo – Libertas 1:0 (kon.)
Fehérvár – Mladost Podgorica 2:1 (kon.) | Crusaders – Rosenborg 1:2 (kon.) | Domžale – Astra Giurgiu 0:1 (kon.)
Drogheda – Malmö 0:0 (kon.) | La Fiorita – Valletta 0:3 (kon.) | Breidablik – FC Santa Coloma 4:0 (kon.)
Reykjavík – Glentoran 0:0 (kon.) | Vestmannaeyjar – HB Tórshavn 1:1 (kon.)
AUK Broughton FC
1:1 (0:0)
FK Ventspils
Čtvrtek 04.07.2013, 20:30 • Racecourse Ground, Wrexhamu, Wales • Evropská liga (předkola)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:52:15)

A střídání v týmu Ventspils bylo také to poslední, čeho jsme v dnešním utkání byli svědky. První utkání prvního předkola Evropské ligy skončilo na hřišti velšského klubu Airbus UK Broughton nerozhodně 1:1, když oba góly padly ve druhém poločase. Nejprve dostal do vedení hostující FK Ventspils ve 48. minutě Paulius a na dlouhou dobu to byl gól první a poslední. Až deset minut před koncem se domácí konečně prosadili a zásluhou Budryse dokázali nakonec vyrovnat na 1:1. Tento stav vydržel až do konce a tak s nadějným výsledkem půjdou do odvety hlavně fotbalisté lotyšského týmu.

90+4
    Střídání v týmu FK Ventspils: ze hřiště odchází Abdultaofik, přichází Ignatans.

90+2
    Oba týmy se nyní soustředí hlavně na to, neudělat chybu, to vše již ve druhé minutě nastaveného času.

90+1
    Útočná akce domácích končí po nedovoleném zákroku Rileyho, hrají hosté.

90
    Probíhá již poslední minuta řádné hrací doby, po faulu Dubry na Jonese rozehrává domácí Ward volný kop, ale obrana Ventspilsu si s touto situací poradila.

89
    Jančuk fauluje Owense, hosté přichází o míč.

88
    Opět se bude zahrávat rohový kop, tentokrát rozehrávají hosté, konkrétně Zatkins, míč směřuje ke Kurakinsovi, jenž posílá míč pouze vedle brány.

87
    Broughton v závěru utkání zatlačil nyní několikrát soupeře před jeho branku, střelu Budryse musí likvidovat Melničenko.

85
    Tentokrát z druhé strany rozehrává Riley, k míči se dostává Field, ale ani on netrefuje ideálně a míč končí mimo bránu.

84
    Broughton bude rozehrávat rohový kop, míč si staví Ward, nachází Kearneyho, jehož střelu zblokoval někdo z hostů na další roh.

83
    Domácí rozehrávají volný kop, Jones pálí, ale pouze mimo.

83
    Kearney a hostující Dubra jsou potrestáni žlutou kartou.

82
    Smirnovs nedovoleně atakuje Budryse a dostává za tento faul žlutou kartu.

81
    Po fauluj Kearneyho na Jančuka má k dispozici volný kop i Ventspils, ale Kurakins neohrozil domácí bránu.

80
    Broughton právě vstřelil branku!
    Začíná závěrečná desetiminutovka dnešního utkání, ten nejlepší okamžik na vyrovnání! Postaral se o něj CHRIS BUDRYS, který vytěžil maximum z volného kopu Warda! Je vyrovnáno.

78
    Timofejevs faulován domácím Hartem a tentokrát tento zákrok sudí Popov trestá žlutou kartou.